Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes 1 napos terhes vagyok,...

7 hetes 1 napos terhes vagyok, ma voltam ultrahangon, pulzál a kis szíve azt látni lehetett, de szívhangot nem hallottunk 10mm a baba Szerintetek ez bajt jelezhet?

Figyelt kérdés

2023. jún. 2. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyu..ahogy az első kérdésednél is.. Az orvos közölte volna HA VALAMI NEM MEGFELELŐ.
2023. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Ma még hány felesleges kérdést írsz ki?

Ha így pörögsz, ki fogsz készülni mire megszülsz...


Egyébként 2 terhességem volt. Egyik alatt sem hallottam a szívhangot.

2023. jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyen anyákból lesz olyan helikopterszülő, hogy a gyerek legkésőbb 18 évesen menekülni fog tőle és a pszichológusnál végzi...
2023. jún. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A szívhang akkor HALLHATÓ ha kapcsolnak hangot a gépre…

Tehàt a szívcső pulzálását hallhatóvá teszik, nem csak làthatóvá..

2023. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
"A szívhang hallható" csak egy kifejezés arra, hogy ver a szíve. Szóval ha láttad még te is, hogy pulzált a szíve, akkor hallhattad is volna, csak a doki nem kapcsolta be a hangot a gépen.
2023. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bogica0616 ***** válasza:
76%
Ne haragudj, de szerintem pont ezért hívott vissza az orvos 1 hét múlva, mert azt látta rajtad, hogy erre neked szükséged van. Ami nem gond. Várd meg azt az 1 hetet vagy hívd fel, hogy megnyugodj egy kicsit.
2023. jún. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!