Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második baba mozgását mikor...

Második baba mozgását mikor kezdtétek érezni, hanyadik héten? Napont kb hány alkalommal lettetek rá figyelmesek?

Figyelt kérdés

Én már viszonylag régen szültem az elsőt, konkrétan 5 éve, így nem nagyon rémlik ott mi volt ilyen téren. Arra emlékszem, hogy kb 18.héten éreztem először a mozgását, 19.héttől pedig minden nap.

Most már a 15.héten voltak furcsa érzeteim, de mára (17.hét) teljesen biztosra tudom, hogy ő az, aki csiklandoz belülről.

Csak felfigyeltem rá, hogy nem mindennap érzem, vagy csak én nem tudok annyira odakoncentrálni. Nálatok hogy van/volt? Akinek aktuàlis vagy még olyan friss az emlék, hogy emlékszik is rá?


2023. jún. 2. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A 18. héten éreztem először, pont a nagy 2. szülinapján - hogy őt mikor éreztem azt nem tudom, ahogyan arra sem elmékszem mikor hányszor mennyit mozgott, bár a 2. végig nagyon nyugodt volt, ahogyan később kint is úgy 5 évig...
2023. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
11 hetesen màr éreztem a második baba mozgását, de kívülről csak 18 hetesen látszott.
2023. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Második babát 15.héten éreztem először.


Most a harmadik babát 14.héten.

Mind a 2nél hátsó falon van/volt a lepény.


25 hkm

2023. jún. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elsőt és másodikat 15 hetesen, a harmadikat csak 18 hetesen. Pedig a második és harmadikat is mellsőfali lepényes volt. Eleinte normális ha csak pár naponta érzed, főleg ilyen korán. Akit csak a 18. héten kezdtem érezni, őt onnantól minden nap éreztem, de a másik kettőt volt hogy napokig nem.
2023. jún. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az elsőt 16 hetesen éreztem először, de akkor még viszonylag ritkán, párnaponta éreztem csak.

A másodiknál 13 hetesen "minthatalánőlenne" alapon érezgetgettem, de 14. héten egészen biztosan éreztem már ficeregni, és onnantól már minden nap, vagy nagyon max másnap.

2023. jún. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elsőt 18hetesen éreztem

2.at 13. Egy családi összejövetelen voltunk, pont be akartuk jelenteni. Mivel nem látszott még rajtam, simán hordtam a normál ruháimat. Ahogy ültem, a szorosabb farmerban egyszer csak felugrottam, hogy megmozdult 🤣 mindenki nézett rám hülyén. Nagyon meglepődtem.

Igy vacsora közepén mondtuk el, nem utana 🤣


Egyebkent az első hetekben ritkán éreztem. 18.héttől éreztem naponta

2023. jún. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!