Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akinek volt...

Van itt olyan akinek volt menzesze miközben terhes volt?

Figyelt kérdés

7 hónapja próbálkozunk már az újabb babával, de amióta a szülés után először megjött soha nem volt még velem ilyen. 2 hetet késett a mensim, de szoptatom még a 15hónaposom, szóval gondoltam, hogy ez az oka. Teszteltem is egyet, halványan mintha lett volna rajta valami, de azt hittem csak száradási csík, és másnap meg el is kezdtem barnázni szóval azt hittem megjön. Nagyon lassan akart beindulni a vérzés, gyenge is volt, semmi élénk piros, csak barnás/sötét színű volt, na meg kb 11 napon keresztül tartott. Erre ma reggel erős pozitívat teszteltem.

Aggódom a "vérzés" miatt, dokimat még nem értem el.

Első babámmal is barnáztam de az sokkal sokkal kevesebb volt, nem mensiszerű.

Volt esetleg valaki hasonló helyzetben?

Köszönöm ha válaszoltok.



2023. jún. 6. 11:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
Anyosomnak a 7.honapig volt menstruacioja amikor a ferjemmel volt terhes.
2023. jún. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az orvosodat és kérj egy idöpontot.Progeszteronhiányra utalhat a barnázás
2023. jún. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem vette fel basszus. :( Vissza szokott hívni mindig, de addig tövig rágom a körmöm kb. Van itthon progeszteronom az előző terhességből maradt. Szerintetek kezdjem el szedni? Az 1. babámnál rögtön felírta ugyanez a doki, habár vérvétel nem volt :/
2023. jún. 6. 12:04
 4/14 anonim ***** válasza:
35%
Ne, szerintem ne szedj semmit se.Én a hányinger miatt is orvoshoz fordultam és írt fel amit szedhetek.Remélem minél hamarabb visszahív.Én megvárnám az orvos véleményét.Kitartás
2023. jún. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Magadtól semmiképp ne kezdj el szedni semmit. Lehet szoptatas mellett nem is használhatod. Ezen a pár órán már nem múlik semmi.
2023. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám mindkét terhességnél. Mindkét babám egészségesen született.
2023. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Holnap reggel 8ra megyek a dokimhoz. Remélem minden rendben lesz 🙏
2023. jún. 6. 23:01
 8/14 anonim ***** válasza:
Sok sikert neked.Majd írj
2023. jún. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok, egyelőre úgy néz ki minden rendben, szikhólyag van, 5+2nek írt a doki. Nem látott bevérzést de felírt progeszteront, ha lenne még vérzés akkor szednem kell. Jövő héten megyek vissza hozzá. Remélem akkor is minden rendben lesz. 😇
2023. jún. 7. 13:52
 10/14 anonim ***** válasza:
Biztosra veheted, hogy nincs.
2023. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!