Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most Valószínűleg terhes vagyok?

Most Valószínűleg terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok márciusban volt utoljára menzeszem azóta nem volt azt vették észre a barátaim is hogy túl gyorsan sokat híztam, nő a hasam is,rosszulétek vannak,fáj és görcsöl a hasam,fáj a hátam,egyre többet alszok és nagyon sokat eszek.A mellém is nőt és érzékeny lett, erős fejfájás kínoz.Holnap veszek tesztet.Szerintetek van rá esély?

2023. jún. 8. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig miért nem vettél tesztet?
2023. jún. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, nem tudhatjuk hogy van e rá esély,nyílván ha védekeztetek akkor kevesebb esély van rá,de viszont akkor is menj el orvoshoz .
2023. jún. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez most komoly, amit írsz és voltál együtt férfival, akkor nagyon lehetseges, igen.
2023. jún. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
És kérj orvoshoz időpontot. Ha nem is terhesség, de policisztás ovárium szindróma még lehet simán.
2023. jún. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Március óta nem csináltál tesztet? Június van 😅 Ha nem probléma, megkérdezhetem a korodat? Ha nagyon rendszertelen a havid, akkor megértem, hogy nem aggasztott a dolog, na de mégis. Már májusban tesztelhettél volna. És igen, ha van párkapcsolatod vagy csak rendszeresen élsz nemi életet védekezés nélkül, akkor biza lehetsz terhes.
2023. jún. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Jesszus, remélem nem szaporodsz!
2023. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly?? Eddig mire vártál?
2023. jún. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Eddig is volt amikor rendszertelen volt, ezért nem csináltam még tesztet
2023. jún. 8. 12:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok!Már legalább két hónapos terhes vagy!Még nem is tolta beléd a fa@kat egy férfi sem?! Már pedig valahogy be kellett jutnia a spermanak a méhedbe!
2023. jún. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na sikerült tesztelni? Remélem rosszul tippelem, hogy nem vagy még 18 éves. Mert ha igen, akkor azért gáz, ha nem, akkor meg azért. Gondolom nem tervezett gyerek lenne. Imádkozz, hogy negatív legyen. Legközelebb meg védekezz, mert így hamar berepül a gólya az ablakon.
2023. jún. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!