Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fáj a petefészkemnél meg az...

Fáj a petefészkemnél meg az alsó hasam 6 hetes vagyok ez normális? Vagy irány a doki?

Figyelt kérdés
2008. dec. 30. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fájt akkoriban. És még utána 16 hetes koromban is. Amolyn mensis fájdalom volt.

Magne b6 szedését javasolták, napi 3szor. Az sokat segített. Illetve fontos, hogy sokat pihenj! Ha tudsz, feküdj le minden délután egy kicsit!

Amúgy normálisnak mondható, nem futnék orvoshoz, viszont ha majd mész, azért említsd meg!

2008. dec. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Először, még kb. a 6. hétben a mensi kimaradása miatt is fájhat a hasad, majd a méhszalagok nyúlása miatt fog. Ha nem túl erős a fájdalom és nem vérzel, akkor nincs gond. Ne aggódj, e miatt nem kell orvoshoz rohanni, majd ha mész, szólj róla.

Minden jót!

2008. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ma lettem volna 7 hetes és 1 napos terhes, de reggel elment a babám. Tegnap este kezdett el fájni a petefészkem és az alhasam. Nyílván nem akarlak megijeszteni, de ha félelmed van, inkább menj orvoshoz. Legfeljebb hazaküld, de legalább már nyugodt leszel!

Boldog babavárást!

2008. dec. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Sziasztok,

En ma tudtam meg hogy 6 hetes terhes vagyok. Kb 5 napja minden este menstruacios gorcsokhoz hasnlo fajdalmaim es derekfajasom van. Emlitettem az orvosomnak es o csak annyit mondott hogy az elso trimeszterben meg barmi megtortenhet ne eljem bele magam annyira. Ne emeljek. Vitamint semmit nem mondott csak a fol savat szedjem (Folic Acid).

De ahogy latom tobbeknek is volt ilyen panasza es mindenki ezt a magneB6-ot emliti. Utana fogok jarni.

Es ezt a vitamnt kb mennyi ideig szedtetek?

2008. dec. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!