Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes 4 napos kismamák...

10 hetes 4 napos kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Hogy telnek a napjaitok?Étkezés, rosszul lét, éreztek- e már valamit?
2010. okt. 14. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

En ma, mivel elmult ejfel 10 hetes 2 napos vagyok :)

Épp az miatt aggodtam, hogy nincs sok tunetem. A mellem olykor érzem, de szinte jelentéktelen. A hányinger szinte el is múlt, néha napkozben rám tor, de csak rovid idore. Par napja fel voltam puffadva. Enni eddig nem tudtam sokat, de ugy érzem mégis hiztam. Sajnos nincs mérlegem, így nem tudom mennyit. Az biztos hogy 68-rol indultam. Azt hiszem ennyi:)

Na és Te hogy érzed magad? Étkezés, rosszul lét, érzel már valamit? :)

2010. okt. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én ma vagyok tíz hetes öt napos:-))

Nekem is nagyjából a rosszul létek alább hagytak, annyi viszont van, hogyha sokat kell ülnöm akkor begörcsöl a pocakom nagyon.

És ha nem alszom ki magam akkor reggel nagyon szédelgek, émelygek.

Te hol fogsz szülni?

Én a Bajcsyban Budapesten.

Étkezésem az nagyon hullámzó, van hogy egész nap ennivalóra gondolni nem tudok.Máskor egy két falat lecsúszik.

2010. okt. 15. 06:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia :)

Én vagyok aki irtam. Mintha rolam irnal:). A kajaval en is igy vagyok..., meg az ulessel is. (biztos szol,hogy eleg volt neki ugy :))

Én/mi még nem dontottuk el hogy hol fogok szulni. Kinn vagyok kulfoldon, de az is lehet hogy hazamegyunk a nagy napra.

Te mikor mégy a 12. heti uh.-ra?

2010. okt. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én 26.-án megyek, jövőhét utáni héten:-))))
2010. okt. 17. 08:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is pont azon a napon lesz az uh.!!! :))

De jó, remelem mindkettonknek minden oke lesz, (es hát miert ne lenne) akkor tovabbiakban is tudunk osztozni a tunetekben :)

E. (Én vagyok aki az elozoket irta)

2010. okt. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia en tegnap voltam uh-on, nalam minden ok.

Nalad mi ujsag van?

2010. okt. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!