Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elofordult masnal is, hogy az...

Elofordult masnal is, hogy az elso terhessegnel rosszul volt az elso trimeszterben, a masodiknal egyaltalan nem? Milyen nemuek lettek a babak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen,az elsőnél iszonyatosan rosszul voltam,annyit hánytam,hogy fogytam,a másodiknál meg semmi tünet.

Mindkettő fiú.

2010. okt. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. terhesség: émelyegtem, érzékeny voltam a szagokra, utazást nehezen bírtam, összesen kb. 3x hánytam. lány

2. terhesség: szinte semmi sem maradt meg bennem. Napi 24 órán át hánytam, ha ettem azért, ha nem ettem akkor azért. Ez a babám nem maradt meg, a 10. hétig élt csak, valószínűleg ezért is voltam ilyen rosszul, mert gond volt a fejlődésével.

3. terhesség: hasonló volt mint az első. fiú

4. terhesség: Szinte csak a kávé szagától voltam rosszul,alig volt émelygés, egyáltalán nem hánytam. Ez volt a legkönnyebb. lány

2010. okt. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél semmi bajom nem volt, a 2.-kat végig szenvedem. Mindkettő fiú.
2010. okt. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindegyik terhességgel (4 volt) iszonyú rosszul voltam!

3 fiam, 1 lányom van.

2010. okt. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lányommal minden nap hánytam , míg meg nem mozdult, de most a fiammal semmi baj nem volt.
2010. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!