Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az OEP mikor küld határoztot?...

Az OEP mikor küld határoztot? Az első táppénzes papír leadás után, amit elküld a munkáltató?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Határozatot?

Én semmiféle határozatot nem kaptam, csak a táppénzem. Igaz arra vagy másfél hónapot vártam, mire kiutalták az elsőt.

2010. okt. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem? Óoo, most az oepben aztmondta egy nő, hogy küldenek róla jatározatot, hogy meddig vagyok jogosult a táppénzre.

Terhes vagyok, lehet másképp működik?

2010. okt. 18. 12:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam semmiféle határozatot, csak küldték a pénzt, de ahogy az első válaszolónak, nekem is vagy 1.5 hónapot kellett rá várnom. Én április 17.-től vagyok táppénzen és nov.29.-re vagyok kiírva. Neked lehet, hogy nem volt elég munkaviszonyod ahhoz, hogy végig kapd a táppénzt és azért fognak küldeni határozatot.
2010. okt. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Mennyi munkaviszonyod van meg?
2010. okt. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pont egy hónappal kevesebb mint amenyni kéne, hogy végig kapjak táőőénzt és betegállományban maradhassak, de a dokim meg kiírt, mert véreztem és görcsöltem, nem merek így bejárni. Valami méltányosság kérelmet kell majd beadnom az oep-nek. Remélem sikerül.
2010. okt. 18. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!