Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 éves vagyok,5hónapig...

Suncee:) kérdése:

17 éves vagyok,5hónapig rendszeresen megjött a havim, majd utána derült ki, hogy babám lesz. (? )

Figyelt kérdés
Most a 33. hétben vagyok. A szüleim teljes mértékben mellettem állnak, a párom is bár nagyon fél mások véleményétől és persze, hogy 20évesen apuka legyen. és az örökbeadáson is gondolkozott. Ugyanakkor még is megsimogatja a pocakom, beszél a picihez. Látom rajta, hogy neki sem menne. Mégis ezzel engem is megijeszt. Pedig ha már ittvan nem adom senkinek, a miénk és nem birnám ki, hogy ne lássam. Szerintetek milyen lesz a párom?
2010. okt. 18. 12:40
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
15%
Tudsz írni ,olvasni,tudod használni az internetet de azt nem vetted észre hogy egy kifejlett baba mozog a hasadban?????
2010. okt. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
81%

Hogy milyen lesz a párod,azt nem tudhatja senki,még te sem.Mivel fiatal vagy,készülj fel,hogy lehet te fogod egyedül felnevelni a babát,bár ismerek kivételt,és kivánom nektek,hogy együtt maradjatok,és boldogok legyetek.


Első:Azért mert 17 éves,nem kell leszólni,pláne én tudok nem egy hasonló esetet,de szerintem te is szoktál olvasni hasonlót.Ha a kérdezőnek nagyobb a testalkata simán meglehet nem tűnt fel,hogy nő a hasa,a baba mozgást pedig lehet bélmozgással tévesztette össze,de a lényegen már úgysem változtat.

2010. okt. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
semmi nem látszott rajtam, lapos has nem nőtt a mellem... semmi... az első mozdulatnál orvos... (Y)
2010. okt. 18. 12:47
 4/44 anonim ***** válasza:
37%

Ezt komolyan mondod? Az írásodból egy teljesen normális, rendezett családban élő 17 évesnek képzellek el. Hogyhogy nem vetted észre?

Neekem van egy kolléganőm, ő 16 évesen lett terhes véletlenül, és egyszer mesélt róla, hogy ő pontosan tudta az első hónaptól, hogy terhes, de valahogy úgy gondolta, ha nem foglalkozik a dologgal, akkor nincs..

Azt nem lehet megmondani, hogy milyen apa lesz a párod. Mivel nem tervezett gyerek lesz a kisbabátok, biztosan nehéz lesz feldolgozni a párodnak is hogy így alakult.

2010. okt. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
2. :) igazán köszönöm a választ :)
2010. okt. 18. 12:48
 6/44 A kérdező kommentje:
a szüleim és az egész család ámult, hogy semmi nem látszott... komolyan semmi az ég világon... ha tudom elvetetem, mert egy babának is jobb felkészült szülökhöz kerülni, de ha itt van a pocimba megszakadna a szívem , ha örökbe adnám... boldog vagyok, hogy mindenki mellettem áll teljes mértékben... bizom magamban a családomban, és a páromban is... aki fél de tudom, hogy szeret
2010. okt. 18. 12:51
 7/44 anonim ***** válasza:
12%

Bélmozgással összetéveszteni??ez most komoly??

Kedves valaki aki ezt írta még biztos nem volt terhes!!!

kac kac

2010. okt. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
49%

Nem kell bántani a kedves kérdezőt.

Sokan nem ismerik fel a terhességet. Van, aki későn veszi észre, van aki pedig álterhes. Mindkettő létező dolog, sőt több gyermekes anyukák is átélik ezt.

Aki álterhes az produkálja a tüneteket, még a hasa is nő! Sok várandós tudja, hogy terhes, de letagadja maga előtt, s a baba is érzi ezt, ezért "meghúzza" magát odabent!


A párod valószínű nem készült fel arra, hogy hirtelen apa lesz. Nyugi, amint meglátja a gyermekét, el sem akarja majd engedi, s büszke is lesz rá!

2010. okt. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
16%

Nem tudom elhinni, hogy nem vettél észre semmit. Azért egy terhesség komoly tünetekkel jár, inkább nem akartál vele foglalkozni. Azért amikor egy baba megrúgja a pocid, azt nem lehet összetéveszteni mással. Aki volt már várandós tudja, hogy miről beszélek.

Szerintem is úgy készülj lelkileg, hogy Te fogod a babát nevelni.

2010. okt. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
10%
Ne haragudjatok,de nem tudom elhinni hogy valaki majdnem a szülés pillanatában veszi észre hogy egy több kilós baba mocorog a hasában!!!!!!
2010. okt. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!