Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28hetes kismamik? Hogy vagytok...

28hetes kismamik? Hogy vagytok? Előtte-utána valók is írjanak.

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 10:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Örülök hogy ennyien írtatok!És köszi.én 11kilót híztam.Cseszegetnek is vele rendesen.De majd leadom!Már alig várom hogy kibújjon a Pici!Ti is?Mi már megvettünk pár dolgot.A babakocsi már megvan.Csomó mindentkaptunkajándékba is.Mostmár lassan a pelust is elkezdhetjük megvenni hiszen abból sosem elég...:-)Remélem még írtok.További boldog babavárást mindenkiek!
2010. okt. 20. 08:12
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát én már 35 hetes vagyok. A derékfájásom napról napra rosszabb és ez állítólag csak fokozódik a vége felé. nem akarok senkit riogatni. Éjjel már nem tudom hogy aludjak, ráadásul annyira aktív a kis gézengúz, hogy szinte már fáj. Már nagyon várom a végét. Mi már mindent megvettünk hála istennek, és a csomagom is össze van pakolva. Nem lenne most erőm végigjárni azt az egészet, amit 25-26 hetesen. Már egy kis séta is kikészít teljesen. Én 18 kg-ot híztam. 64kg-ról kezdte és most 82 vagyok, pedig nem vittem túlzásba az evést. Majd szülés után ráérek leadni a kilókat. Mindenkinek szép babavárást.
2010. okt. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Neked pedig könnyű szülést és jó babázást kívánok.De jó lenne már ott tartani!
2010. okt. 20. 13:41
 14/14 anonim ***** válasza:

34. hétben járok a kislányommal :) Nekem is hatalmas a pocakom és sajnos sokat is híztam. 74 kg-ról 92 vagyok most.Nagyon nehéz cipelnem magam. Az ágyból alig birok felkelni. A sétát meg több okbol kifolyolag nem birom nagyon.Derékfájás, combcsont, forgo fájás, hólyagnyomás.

Hálistennek a savammal is szenvedek...Szoval minden összejött. Viszont az elsö trimiben nem volt semmi bajom.

2010. okt. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!