Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véleményetekre, tanácsotokra...

Hope04 kérdése:

Véleményetekre, tanácsotokra lenne szükségem! 15 hetes terhes vagyok. Naponta egyszer/többször kisebb alhasi fájdalmaim vannak, valamint fehér folyásom ami kicsit büdös. Ezek lehetnek vetélés előjelei?

Figyelt kérdés
Már 2* volt spontán vetélésem.
2010. okt. 20. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az alhasi fájdalom lehet normális is, nyúlnak a méhszalagok, tágul a méh, változnak a dolgok. Szedhetsz rá magnéziumot.

A szagos fehér folyás inkább fertőzésnek a jele, minél előbb keresd fel a nődokidat.

2010. okt. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi.nyulnak a méhszalagok,plusz van egy kis fertőzésed,amit kezeltess ki.Boldog babavásárst!
2010. okt. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem még most is vannak kis görcseim, pedig már 18 hetes vagyok.Helyet csinál magának a kis manó,és ezt egy kicsit kényelmetlenül teszi. :)A folyás tuti valami kis fertőzés, arra kapsz kúpot, csak menj dokihoz mindenképpen.
2010. okt. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors és hasznos válaszokat!!:)
2010. okt. 22. 15:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Csak érdeklődni szeretnék, hogy megszületett azóta már a pici? Minden rendben van?

2011. máj. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!