Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek-e ikerterhes, ha anya...

Lehetek-e ikerterhes, ha anya meg sógornőm is volt ikerterhes, csak nekik elhaltak? Miért vannak erős tüneteim 5 hetesen? és az uh szerint 4 hetes terhes vagyok, mert 9mmes a ges gyűrű.

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehetsz ikerterhes persze. Bár a sógornő nem vér szerinti rokon, attól biztos nem.

A terhestünetek általában erősebbek az ikreseknél, de van olyan akinek egy babája van, és úgyis nagyon erős tünetei vannak.

Drukkolok!

2009. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. babám volt iker, de én nem vettem észre. Csak a doki bácsi látta a 2. petezsákot, de már üres volt. Elhalt magától és felszívódott, de a tesója teljesen egészségesen született. Ez természetes. Pedig nálunk nem jellemző az ikerterhesség. Talán segítettem!
2009. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az esélyed megvan rá. Én 7 hetesen voltam először uh-on és ott már meg tudták mondani, hogy kettő pici lesz. A mi családunkban a közeli rokonságban nincs iker, nálunk mégis sikerült, és teljesen spontán babák. (Nem lombik, stb.)

Boldog babavárást!!

2009. jan. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!