Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyilalgatás? Ez normális?

Nyilalgatás? Ez normális?

Figyelt kérdés
Közben úgy belenyilalgat a hüvelyembe.Meg olyan érzés mintha a ki akarna nyomni vmit ott a pici.Amúgy fejjel van lefelé.Nektek is van vagy volt ilyen?28hetes kismama
2010. okt. 25. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van néha... A babám sokszor lábbal tapos lefelé, mert valamiért neki úgy kényelmes feküdnie, de nem is kell, hogy mocorogjon, van, hogy ilyen nyilallásra ébredek. Sajnos nem tudom, mitől van, de a dokim szerint nem kell aggódni, ez természetes (telefonon beszéltem vele, ma megyek hozzá)
2010. okt. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, elég sokszor. Főleg éjjel, volt, hogy nem is tudtam elaludni a nyilallásoktól.. De nekem is azt mondta a doki, hogy normális dolog, és végül túlhordtam a babát, szóval a méhszájat sem nyitotta ki.
2010. okt. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is ez a fajdalom a problema mert idonkent mar elviselhetetlen. van hogy egesz ejjel faj de ma nappal is. tolem vettek tobbszor huvelykenetet, meg vizeletmintat. eddig semmi negativ eredmeny. mert azt hittek valami fertozes okozza. de ezek szerint ez "NORMALIS"?? nekem volt nemreg egy mutetem, mert teljesen nyitva voltam, es gondoltam hogy a mutet alatt osszesszedtem valamit, vagy valami ideget talaltak el. de nem. senki nem tudja mi ez a fajdalom es honnan jon. csak azt tudom hogy igen kellemetlen tud lenni. remelem elfog mulani, mert nekem meg sok idom van vissza.
2010. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!