Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhlepény mintavétel után...

Méhlepény mintavétel után mennyi ideig kell tartani vetéléstől?

Figyelt kérdés
Múlt csütörtökön estem át a beavatkozáson, azt tudom, hogy két hétig kímélni kell magam. De utána is még előfordulhat vetélés? Meddig áll fenn a veszélye?
2010. okt. 25. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is csináltak mintavételt szeptember elején, és akkor azt mondta az orvos, hogy az első napokon kell túlesni. Az egyik sorstársam mesélte, hogy egy ismerőse aznap kitergetett otthon bízva abban, hogy az nem olyan megerőltető, de egy mélyebbre hajolásnál megrepedt a burok, és elfolyt a magzatvíz.

Ezért mondják, hogy pár napig ágynyugalom, ezt szigorúan be kell tartani, és akkor nem lesz gond. Persze még 1-2 hétig vigyázz a cipekedéssel és az emeléssel, de az első pár nap a kritikusabb ebből a szempontból. Szerintem megnyugodhatsz, nagyon maradni akar az a drága kisbaba!!!

2010. okt. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!