Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhesen elmehetek...

9 hetes terhesen elmehetek vasárnap halloween partyba?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 18:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Miért ne mehetnél? Csak nem kell alkoholizálni :)
2010. okt. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
csak nem hajógyárira mész? ::))
2010. okt. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
még nemtudom, hogy hova megyünk, csak nincs valami ötletetek? azért kételkedek benn hogy mehetek-e, mert kedden volt egy kis bevérzésem, bár szerencsére a babával nincsen gond. Szóval akkor is mehetek?
2010. okt. 29. 18:20
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok híve a 'feküdj mozdulatlanul' a terhesség alatt,de..talán ,mivel volt problémád,pihenned kellene inkább.

Persze attól is függ milyen party lesz,mennyire mozgalmas.


Csak óvatosan..és gondolom nem lesz gond.

Az orvos úgyis mondaná,h jobban kell magadra vigyázni,ha mondta esetleg akkor úgyis tudod mi a helyes.

Jó szórakozást,vagy pihenést!

2010. okt. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én bevérzéssel inkább feküdnék egy-két hétig... Nem bocsájtanád meg magadnak, ha elmennél, és gond lenne...
2010. okt. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 marietta85 válasza:
milyen problémád volt?
2010. okt. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
volt egy kis vérzésem, de a babának nem lett baja, csak félek nehogy ártson neki a sok ácsorgás, vagy a hangos zene, mert alkoholt nem fogyasztok, sőt a cigiről is leszoktam
2010. okt. 29. 18:51
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia! Vérzés után nem mennék. Nekem így kezdődött, kiderült, hogy van egy haematoma a méhemben, így utána véig kellett feküdnöm a terhességem...nem volt kellemes. Lehet, hogy ezért kicsit parázós vagyok, de én tuti nem mennék..


11 hós kisfiú anyukája

2010. okt. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én David Guetta-ra nem mertem elmenni,pedig szerettem volna.Féltem hogy valaki nekem jön,beütöm a hasam stb.
2010. okt. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem mennék. Főleg h írod lehet a hajógyárira mész. Azért mindenki tudja milyen bulik azok!!!! Kiteszed a babádat ennek? Még ha nem is csinálsz semmit!! A másik meg h ha leszoktál a cigiről, attól még ott is dohányzol csak passzivan, és amennyien szoktak lenni egy ilyen bulin, lökdösnek, tolakodnak. Főleg bevérzés után.

Nem azt mondom h nem lehet elmenni sehova, de sztem a hajógyári és a hasonló discok nem a legmegfelelőbbek egy terhes nőnek.

2010. okt. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!