Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért lehet alacsony a cukrom?...

Miért lehet alacsony a cukrom? 26. hetes vagyok ma voltak terhelésen és 2,7 lett a cukrom. Emellett magas a fehérvérsejt, a neutrofil, a limfocyta és alacsony a monocyta és hematokrit értékem. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
És még nem ájultál el? Viccet félretéve ez gáz,a magas fehérvérsejt általában gyulladás jele,limfocyta egy erős vírusos fertőzéseknél van jelen,a monocyta egy pusztító részecske,ami a baktériumokat felemészti,a hematokrit az vérszegénység,vashiány jele. Valamilyen erős gyulladásod lehet!
2009. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem szintén alacsony lett 3,1,de még mindig jobb mintha magas lenne :).Én sok édességet eszek és a védőnőm javaslatára nem ettem vérvétel előtti napon(valószínű ezért lett alacsony)ezt mondták.
2009. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
El még nem ájultam, de aludnék álladóan, de azt hittem az a vérnyomásom miatt van, mert persze az is alacsony. Nem tudom milyen gyulladás lehet a vizeletem mindíg rendben van szedtem vasat is, már nem tudok mire gondolni, most megijedtem kicsit 5 évet vártam erre a babára, már rettegek mindentől:-(
2009. jan. 6. 21:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok,a fogak rendben vannak?Ott is mutathat hatalmas gyulladást akkor is ha nem fáj és nem érzel semmit! Ez a cukor borzasztó alacsony (a párom cukros),kis édességet próbálj,hogy megdobja-e?!
2009. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A fogaim elvileg rendben vannak, viszont volt egy jó kis éjszakám, el is döntöttem nem riogatom tovább magam az internettel! Voltam védőnőnél ma reggel ő azt mondta, hogy ezek az értékek nem fontosak a baba sok cuccot vesz el tőlem. Hívtam a nőgyógyászomat ő megnyugtatott, hogy nem a legjobb ez a cukorszint, de jobb mintha magas lenne. Ilyen sem volt még életemben édességre vagyok fogva:-))
2009. jan. 7. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!