Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan veletek, hogy...

Volt olyan veletek, hogy mikor állapotosak voltatok letapizták a hasatokat olyanok akiknek nem engedtétek volna meg, ha megkérdezi?

Figyelt kérdés
Akár idegen is. Mit reagáltatok? Hogyan kéne egyáltalán erre reagálni, mert kényelmetlen!
2010. nov. 2. 20:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Szia, velem egyszer fordult elő, hogy ültünk egy kávézóban, és egy vadidegen odajött és kezdte volna simogatni a hasamat, mire én felálltam és elmondtam hogy nekem ez nem nagyon jönne be, egy idegen ne nyúljon a hasamhoz.

Sértődötten kivonult, pedig szerintem egyértelmű hogy nem nyúlok egy számomra idegen hasához...

2010. nov. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Az is jó...Nálam egy ruhatáras nő átvetődött a pulton szabályszerűen, oda se néztem csak azt vettem észre h már fogja a hasam és kérdezget. De míg nem látta h várandós vagyok hiába köszöntem, ő nem tudott sosem.
2010. nov. 2. 20:19
 3/22 anonim ***** válasza:

Persze hogy volt!

Bár nem teljesen idegen... anyós... De normál állapotban sem fogdozzuk egyműs hasát. Ez akkor is az én hasam, ha van benne egy bébi. NEM???

2010. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Utáltam ha idegenek, vagy nem közeli ismerősök tapizták a hasam. Én sem fogdosom senki hasát, fenekét... nekem ez intim, az ÉN hasam, és nem a babát fogja így hanem ENGEM. Amikor megtörtént, nem szóltam, kicsit hátrébb léptem, de utólag már nem mondtam semmit. Tanulva ebből, amikor idegennel beszéltem, mindig a hasam előtt volt valami (kezem, kabát, pulcsi, táska...bármi) amitől ne férhet hozzá. Van akit ez nem zavar, engem igen.
2010. nov. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Egyetértek!

Anyumnak és páromnak engedem csak a "has tapit" mindenki másnak tabu.Nem tehetek róla attól hogy pl anyósomnak benne van az unokája ne taperolja az én hasamat.

Mondjuk ezt ők tiszteletben is tartják

2010. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Hű, ez nagyon gáz, én se szerettem. Mondjuk csak úgy senki nem fogdosta, megkérdezték szabad-e. Én meg mondtam, hogy nem. :D Ha valaki kérdezés nélkül próbálkozott, akkor mintha észre se vettem volna, véletlenül arrébb álltam, ne érje el.

Elég undorító szokás.


De sztem nyugodtan mond meg nekik, hogy ne fogdossák a hasadat. Attól, hogy baba van benne, még senkit nem jogosít fel, hogy a tapizásra. Ez a te és a párod joga. Csakis, kizárólag.

2010. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, távolabbi családtagok, kollégák, én egyértelműen hátrébb léptem, és megmondtam (kedvesen), hogy ne haragudjanak, de engem ez zavar. Úgy tűnt, megértették, legalábbis többet nem csinálták.
2010. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Jaj, de jó, hogy ennyi sorstársam van..én is úgy vagyok vele, hogy senki ne érjen hozzá a hasamhoz. Az egyik ember pont a húgom, aki minden találkozásunkkor ráveti magát a hasamra és tapizza, simogatja. Annyira zavar, hogy ordítani tudnék, de nem akarom őt megbántani. Pedig még van 3 hónapom hátra, és nem tudom, hogy mondjam meg neki, hogy ne csinálja..
2010. nov. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Hát nekem a keresztlányom (3éves) nagyon édes, odajön megkérdezi szabad-e (ki tudna neki nemet mondani!?) szóval megengedem, csöpp kis kezével óvatosan elkezdi simizni, és beszél a pocimhoz:)

Nah ez nekem minden pénzt megér, múltkor olyan aranyos volt mondta a babának hogy "gyere ki keri hasából, és akkor adok neked cumit, és elmegyünk sétálni..."

Aztán sírva mondta hogy ez a baba nem akar kijönni:)

Bocsi ezt muszály volt leírni:)

2010. nov. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én is útálom, de azt mégjobban,h. a tescoba, mikor babaruhát vásárolok, a pénztárnál az eladók minden alkalommmal megkérdezik,h. mikorra vagyok kiírva, és fiú/lány, és mi lesz a neve? Vágok olyan pofákat ilyenkor,h. nem igaz nem veszik észre magukat. Mi közük hozzá? Miért érdekli,h. mi lesz a neve? Meg hogy mikorra vagyok kiírva? ÁÁ idegesít.
2010. nov. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!