Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hete volt egy vetélésem,...

3 hete volt egy vetélésem, beavatkozásra nem volt szükség, gondolom mivel még csak 5 hetes volt. A következő próbálkozásra 3 hónapot mondtak, de ez azt jelenti, hogy védekeznünk is kell, vagy csak akkortól lesz esélyes?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Addig védekezzetek, azért van a 3 hónap, ogy addig regenerálódik a szervezet. Biztos sikerülni fog a következő, sok sikert!
2009. jan. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3 hónap múlva próbálkozhattok újra, szóval addig védekezzetek.
2009. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szia.

Nekem is pont 3 hete volt vetélésem( kb. 4-5 hetes voltam)elhalt terhesség miatt.Mensturációszerűen "elvetéltem". Ma voltam kontorollon. Nem kell várni 3 hónapot. Annyira korai ez a terhesség, amit, ha nincsenek ezek az érzékeny tesztek, észre sem veszed. Természetesen nem vagyok orvos, de sok ez a 3 hónap egy kicsikét, nem.hiszen műtéted sem volt.

De amúgy én óvszerrel védekeznék ha így lenne.

2009. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 4 hete vetéltem el kb 4 hetes terhesen, szintén menstruáció szerűen, beavatkozásra nem volt szükség. A dokim azt mondta, hogy ez annyira kis terhesség volt, hogy nem kell regenerálódnia a szervezetemnek, mert nincs miért. És bizatott is, hogy jönnek az ünnepek, lehet próbálkozni!! :-) (ez ugye december közepén volt)
2009. jan. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy a szervezeted úgy is tudja mit kell tennie. Ha nem védekeztek és teherbe esel akkor fel van rá készülve. RÁadásul ilyenkor még több "elősegítő" hormon van a szervezetedben. Fiatal lányoknál akik abortuszra mennek, kiemelten felhívják rá a figyelmet, hogy kétszer könnyebben terhesek lesznek mint általában. Viszont ha a tested nincs rá kész akkor ugysem maradsz terhes. Én nem vártam meg a (anno 6 hónap)-ot, két hónap után terhes is lettem. És egy gyönyörű makk egészséges fiucska alszik a kiságyban :)
2009. jan. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha három hónapot mondtak, ne kockáztass, várd ki. Nem véletlenül mondott annyit. Szerintem az enyém is túlaggódja magát, nekem hat hónapot mondott, de inkább betartom, minthogy utána, ha még egy elmenne, magamat hibáztassam, hogy nem voltam képes türtőztetni magam. Igen, védekezni kell. Nekem fel is írta a doki a fogamzásgátlót. És ne izgulj, hamar eltelik az idő.
2009. jan. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!