Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2,65 lett a 16 hetes AFP-m. A...

2,65 lett a 16 hetes AFP-m. A nyitott gerincet másnap UH-n kizárták. Lehetséges, hogy elszámoltak időben? Ugyanis a baba értékei egy 20 hetes babának megfelelő értékek!

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:

neked is értesítést küldtek, hogy kiegészítő vizsgálatra van szügség? én ma kaptam meg, hogy csütörtökön menjek be azt hogy melyik csütörtökön dátumra azt már nem.

a védőnőm azt mondta meg akarják szüntetni de hát beleestem. most meg kétségbe, hogy mi van :(

2009. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem 17 héten csinálták a vizsgálatot,eredményt a védőnőhöz küldtek.Ő szólt,hogy menjek el UH-ra,hogy kizárják a nyitott gerincet.Azt kizárták.Szerintem ne aggódj,kérdezd meg konkrétan a védőnőt,hogy miért kell menned!
2009. jan. 7. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Az is lehet,h. elszámolták sőt nagyon valószinű ha 20 hetes méreteitek vannak de az is lehet,h. egyszerűen csak fals eredmény jött ki mert ilyen ez az AFP.

Nekem alacsony lett, majdnem biztos,h. kisebb volt még babuci amikor levették. Azóta már 100 helyen olvastam meg itt is kb.100-an írták,h. semmit nem jelent mi az eredmény. Sztem a nyitott gerincet meg stb-t ami a magas AFP-ből következtethető simán látják UH-n. Úgyhogy nyugi, ne foglalkozz vele, baromság az egész.

2009. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom, hogy semmi se biztos. Csak akkor mondhatják, hogy baja van a babának ha biztosan látják ultrahangon, vagy ha megszületik és akkor látni. Az AFP se tuti, és hát a dokik is simán el tudják számolni magukat. A mai világban annyi hülyeséggel tömik a kismamikat, hogy csoda ha egészséges baba születik. :S
2009. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!