Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes vagyok! Ti hogy...

19 hetes vagyok! Ti hogy viselitek ezt az idöt? Nekem tegnap és ma is fáj a derekam és fájogat a hasam alja mint ha megakarna jönni. Más is igy van? Vagy csak növünk?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nőttök is, meg front is van szerintem, és lehet hogy érzékenyebb vagy rá mint terhesség elött.Magne B6 a hasfájásra, görcsökre és sok folyadék, pihenés.Mást nem tudok mondani, remélem hamar vége lesz nálam is.Kezdek olyan lenni mint egy zombi:D Kitartást!
2009. jan. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia,

Én 17 hetes vagyok a 2. babóval.

Nyugi nincs semmi baj, ez teljesen normális. Még nő a méhed, nő a baba teljesen természetes, hogy fáj.

Mondjuk engem most annyira nem visel meg (kopp-kopp) mint az első. Gondolom már a taró szallagok kellőképpen meg vannak nyúlva.

De a derekam nekem is fáj. Valószínű a rá nehezedő súly miatt.

2009. jan. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! 20 hetes vagyok. Pár napja nekem is mensiszerűen fájogat a hasam, sokszor úgy érzem, mintha le akarna szakadni. Aztán meg olyan szúró érzés is van a méhemben, olyan, mint amikor peteérésem volt és még a folyásom is olyan volt. És a derekam is fáj rendszeresen, iróasztalnál ülök napi 9 órában, ez sem sokat segít. Sokat szoktam nyújtózni, sétálni, ez szokott segíteni.

Boldog babavárást!

2009. jan. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!