Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok stressz terhesség alatt...

Sok stressz terhesség alatt (2. trimeszter) mennyire ártalmas, mit tehetek, hogy kevésbé legyen az?

Figyelt kérdés
Sajnos a stressz forrásának megszűnése nem rajtam múlik, nem tudok tenni ellene.
2010. nov. 5. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Igyal harsfateat... annak nyugtato hatasa van... Sajnos csak ennyit tudok segiteni...

En az elejetol nagyon idegbeteg vagyok, s csak remelem, hogy nem lesz baja a Babanak... (sajnos en se tudom megszuntetni a forrast...)

Mindennek ellenere, mindig mondja a doki, hogy nagyon egeszseges Leanyka novekedik a pocimban, ugyhogy egyenlore egeszben vagyunk, s nincs baj...


34 heteske.

2010. nov. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Probalj kikapcsolodni,olyan dolgokat tenni ami jol esik neked,orulsz neki.Minden napra tervezz be ilyen dolgokat+pozitiv gondolkodas.A citromfu tea is jo.

Nekem a 3. terhessegem volt nagyon nehez.Ugy nezett ki hogy en is es a baba is beteg +munkanelkuli lett a ferjem+alberletben laktunk+koltoztunk.

Vegul minden jol alkult lett egy gyonyoru egeszseges kisfiam,aki most 3 eves.

Szoval ugy nez ki hogy nem art a babanak.

2010. nov. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én toxémiás lettem a 2 babánál, meggyőződésem hogy a stressz miatt. A kutyánk, aki még 2 éves sem volt, karácsonykor rákos lett és 3 hétig szenvedett, mi meg küzdöttünk érte, mint az őrült. Műtét, kezelés, stb, végül 10 nappal a lányom születése előtt meghalt, a karjaink közt.
2010. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!