Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony AFP 0.62MoM, HCG...

Alacsony AFP 0.62MoM, HCG 0.63, uE3 0.98. A 21-triszómia szűrés ( negatív), de 1: 1535-höz az esély Down szindrómás gyerekre. Lehet a baba egészséges? Ki jár vagy járt hasonló cipőben? Írjatok!

Figyelt kérdés
Terhesség elején bevérzés, most alacsony AFP. 3 napja bőgök, szeretném felhőtlenül élvezni a terhességet, de nem tudom, mert éjjel is a hülye gondolatok gyötörnek.Hétfőn megyek négyes vértesztre.
2009. jan. 9. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg egy kicsit, nekem az Afp értéke 1.42, viszont az arány 1:507-hez, mert van egy genetikai rendellenességem, én nem aggódok, van már egy 8 éves egészséges fiam és most várom a kislányomat. A rossz gondolatokat hessegesd el. Boldog babavárást. 30 hetes kismama.
2009. jan. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia ne legyél elkeseredve, nekem a kombinált teszten az 1:640-hez Down eredmény is negatív volt.

Engem nem nyugtatott meg, elmentem integrált tesztre, és azon már 1:46000 lett.

Az a Quartett, amire mész hétfőn?

2009. jan. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az 1:1535-höz nagyon jó eredmény, nincsen miért elkeseredned + ott vannak még az UH-os vizsgálatok, ott is ki tudják szűrni a legfontosabb betegségeket. Az AFP abszolút pontatlan, más országokban már nem is alapoznak rá semmit, el sem végzik a vizsgálatot. Ne sírj! Igen, a terhesség első trimesztere nagyon nehéz, az ember lánya rengeteget aggódik, de hidd el, ez elmúlik rövidesen, és nagyon fogod élvezni, ahogy a babód rúgkapál, és megpróbál kommunikálni veled. :)
2009. jan. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

2. válaszolónak: Igen, Quartett teszt, mert nem nyugodhatok, igaz 20.000ft, de nem számít. Pénteken lesz eredménye, hétfőn meg genetikai ultrahang.

2009. jan. 9. 09:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem se érdekelt az a 15ezer, amibe az integrált került! Teljesen megértelek.

Minden jót kívánok, szerintem nem lesz baj, de majd írd meg, mi lett az eredmény!


Mindannyiunknak kellemes kerekedést! :)

2009. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!