Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhesként már...

10 hetes terhesként már harmadszorra esek ágynak làzzal. Ez normális?

Figyelt kérdés
A doki szerint nem para persze elsőnek őt kérdeztem , de kíváncsi lennék valaki volt hasonló helyzetben? Első terhességemmel nem emlékszem ilyenre, tudom higy gyengült ilyenkor az immunrendszer de ez szerintem kicsit sok már.
2025. febr. 9. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én alapvetően erős immunrendszerrel rendelkeztem. Alig voltam beteg, covidon is 4 napon belül átestem. Na a terhesség alatt ez megváltozott. Hiába szedtem több vitamint, ettem sok zöldséget, gyümit, mindent benyeltem. Már lassan 10 hónapja szültem, de a szoptatás és alvás hiány miatt nagyon sokszor vagyok beteg. 30 év alatt nem voltam annyiszor beteg, mint ebben a másfél évben.

Kitartást és jobbulást!

2025. febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Normális ha elpityeredtem azon, hogy harmadszorra is kisfiút várok?

Egy egészséges kisfiú babócát várok, akinek nagyon örülünk és szeretni fogjuk, szóval igen, örülünk hogy egészséges, a neme másodlagos, de... Van már két középiskolás nagyfiam. Hiába tudtam, hogy kétesélyes a dolog, úgy örültem volna egy kislánynak. Már sosem lesz...

Ebben a hónapban harmadszorra menstruálok? :O

Hónap elején (6.-a körül) megjött és 7 napos volt, és pár napja volt 2-3 napig gyenge vérzés, most pedig megint tapasztaltam barnás-véres folyást. Mi lehet ez? 12/L.

2 éves 9 hónapos fiunk harmadszorra kezd erős zaj miatt dadogni két hónapon belül, ez normális, vagy nem is zaj, hanem valami baj állhat mögötte?...

Elsőnek egy alacsonyan szálló szúnyortírtó repülőtől ijedt meg, másfél hétig dadogott, szépen elmúlt. Néhány napra rá egy nyilvános WC kézszárítógépe ijesztette meg annyira, hogy sírt, és azóta sem akar bemenni WC nyilvános helyen. Egy hétig dadogott és elmúlt....

Az normális ha több hónapot késik a menstruációm?

Most jönne meg harmadszorra es kicsit felek.

Winrar:az archívumnak nincsen vége, már harmadszor töltöm le, még mindig nem jön le normálisan, mit csináljak?

egy játékot töltöttem le több részben,az első részével is baj volt,letöltöttem megint,az már jó,de a 2. részét már 2x letöltöttem,megállítás nélkül,nem csináltam közbe semmit,mégsem tölti le a teljes méretet,mit csináljak?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!