10 hetes terhesként már harmadszorra esek ágynak làzzal. Ez normális?




válasza:Szia! Én alapvetően erős immunrendszerrel rendelkeztem. Alig voltam beteg, covidon is 4 napon belül átestem. Na a terhesség alatt ez megváltozott. Hiába szedtem több vitamint, ettem sok zöldséget, gyümit, mindent benyeltem. Már lassan 10 hónapja szültem, de a szoptatás és alvás hiány miatt nagyon sokszor vagyok beteg. 30 év alatt nem voltam annyiszor beteg, mint ebben a másfél évben.
Kitartást és jobbulást!
Kapcsolódó kérdések:
Egy egészséges kisfiú babócát várok, akinek nagyon örülünk és szeretni fogjuk, szóval igen, örülünk hogy egészséges, a neme másodlagos, de... Van már két középiskolás nagyfiam. Hiába tudtam, hogy kétesélyes a dolog, úgy örültem volna egy kislánynak. Már sosem lesz...
Mit lehet tenni az ajakherpesz ellen? 24/F
Hónap elején (6.-a körül) megjött és 7 napos volt, és pár napja volt 2-3 napig gyenge vérzés, most pedig megint tapasztaltam barnás-véres folyást. Mi lehet ez? 12/L.
Elsőnek egy alacsonyan szálló szúnyortírtó repülőtől ijedt meg, másfél hétig dadogott, szépen elmúlt. Néhány napra rá egy nyilvános WC kézszárítógépe ijesztette meg annyira, hogy sírt, és azóta sem akar bemenni WC nyilvános helyen. Egy hétig dadogott és elmúlt....
Most jönne meg harmadszorra es kicsit felek.
egy játékot töltöttem le több részben,az első részével is baj volt,letöltöttem megint,az már jó,de a 2. részét már 2x letöltöttem,megállítás nélkül,nem csináltam közbe semmit,mégsem tölti le a teljes méretet,mit csináljak?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




