Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegeden a Szülészeti- és...

Szegeden a Szülészeti- és Nőgyógyászati Klinika ambulanciáján kell fizetni a terhesgondozásért?

Figyelt kérdés
Gondolom legelső alkalommal csak a vizitdíjat, amikor bebizonyosodik a terhesség, nem?
2008. jan. 11. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Jól gondolod.Én A bp-i klinikára járok, de szerintem ugyanaz vonatkozik mindegyik klinikára.Ha megkaptad az orvostól a papírt amin rajta van, hogy terhes vagy, akkor onnantól kezdve nem kell vizit díjat sem fizetni, sehol semmilyen ambulancián.(Persze nem magánrendelésről van szó.)Boldog babavárást! 14 hetes kismama.
2008. jan. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szegedi vagyok, és a Szülészeti Nőgyógyászati klinikára járok terhesgondozásra. Az első alkalommal kell fizetned. Majd az orvos látja a terhességedet, további vizsgálatok alkalmával nem kell fizetned.
2008. jan. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!