Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire pontosan tudják...

Mennyire pontosan tudják megállapítani a 12 hetes UH-n a baba nemét? Nektek már látta akkor a doki, hogy fiatok lesz-e vagy lányotok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
talán láthatja, de ilyenkor ha sejt is valamit, inkább nem mondja, mert még nagyon nem biztos.
2010. nov. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az elsőnél teljesen egyértelmű volt, hogy fiú, úgyhogy mondta is a doki. A második terhességnél a férjem látta és mondta is, hogy fiú, és mondta az orvos, hogy hát igen, van ott valami - de szerintem nem mondta volna magától. Ha pedig lány, akkor tutira nem mondanak semmit.
2010. nov. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12+1 naposan voltam genetikusnál és lányt mondott, két nap múlva a nőgyógyászom azt mondta fiú...2 hét múlva biztos lesz de szerintem fiú lesz(a második is:)
2010. nov. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12 uh-n mondta a doki, hogy fiú, de annyira egyértelműen látszott a lényeg, hogy nem is kellett volna mondania, láttam magamtól is:))
2010. nov. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem 12 hetesen mondták, hogy lány, és az is lett. :)

De igazából ilyenkor még nem lehet készpénznek venni, amit mondanak. Mi sem hittük el, csak amikor már 3x is lányt mondtak később. :)

2010. nov. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hetesen azt mondta a dokim, hogy "ebből még bármi lehet". Szóval nem tudta megmondani. Utána a 16.heti 4D-n mondták, hogy kislány.
2010. nov. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

12 hetesen bármi lehet,de talán fiú-t mondtak. 20 hetesen lányt. Most, 29 hetesen már egyértelmű, hogy lány.

A 12. hét nagyon korai még...

2010. nov. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a 12. heti UH-on szonográfus egyértelműen megmondta (és megmutatta), hogy fiú. Majd 18. hetin egy másik szonográfus (ugyanannál a cégnél) megerősítette. 19. héten pedig a nőgyógyász mondta, hogy kukaca van.

Hihetetlen, hogy 12 hetesen ennyire kész kis emberkék!!

2010. nov. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is mondta 12 hetesen, hogy fiú. még nem tudom, igaz-e . de szerintem tutira biztos volt a dolgában. de hozzátette, hogy ez csak tipp, még nagyon picike.
2010. nov. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hetesen az orvos nem tudta még megmondani, de a 4D-n a szonográfus igen:)
2010. nov. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!