Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

A vírusos nátha okozhat-e gondot a magzatnak? 9 hetes terhes vagyok. Mivel kezelhető?

2009-01-11 18:43  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Kérdés, hogy tényleg vírusos? Mert ha igen, valószínűleg orvos állapította meg, akkor meg vele konzultálj, mit szedhetsz rá. Ha meg nem vagy benne biztos, akkor itt az ideje felkeresni egy orvost. Ha sima nátha akkor nem hinném, hogy bármi baja lenne tőle a babának.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2009-01-11 19:04 Privát üzenet
Használj homeopátiás orrcseppet,mézes hársfa teát igyál és szedj több c-vitamint!Ha lázad lenne,akkor azt feltétlenül csillapítani kell,mert maga a vírus nem ,de a láz árt a babának!Jobbulást!

A válaszíró 97%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2009-01-11 19:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha valaki 6-7 hetesen vérzik, de megmarad a baba mitől van a vérzés? Mi vérzik olyankor? A magzatnak nem lesz baja?
Árthat e magzatnak a kandallóból szivárgó füst?
SOS romlott levest ettem nem lesz baja a magzatnak?
Ez nem árt a magzatnak? Szomszédasszonyom egyfolytában ordít a nagyobb gyerekekkel (nekik se jó gondolom), de a babának a hasában? Tudom semmi közöm más dolgához, csak úgy..
14hetes magzatnak mennyi volt nektek a BPD, CRL stb?
Várandós állapot elején (7. hét) aranyér illetve annak kezelése árt a magzatnak? Kezelhető? Megtartható ettől még a kicsi?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu