Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek a tünetek szerintetek...

Ezek a tünetek szerintetek mire utalhatnak? 37+1 km

Figyelt kérdés

Előtej jeleit már láttam pár hete, de inkább csak a mellbimbón kis sárga valamik voltak, meg néha zuhanyozásnál észleltem valmi kis csöppnyi szivárgást, tegnap meg előszőr a jobb majd a bal cicimnél a pólóm is átázott(itthon).

A másik hogy iszonyatos hányingerem volt éjszaka és reggelig bírtam, de aztán futás a wc re, a hányingerem azóta is megvan.

Joslóim már vannak egy pár hete, néha erősebb néha elviselhető. Egész éjszaka keményedett a hasam elég sokat fentvoltam , mert a hátam is ketté akart szakadni.

Bocsánat a hosszúságért


2010. nov. 16. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Az előtej az nem jelent semmit, nekem a 18.héttől volt.

Hányingered attól lehet hogy a baba nagyon nyomja a gyomrod felfelé, ez is normális ebben a korban.

Jóslók is lehetnek heteken keresztül, de azért ha nagyon sokat keményedik a hasad, az már valami készülődés lehet.


Nehéz megjósolni mi lesz ebből. Én pl semmi előzetes tünet nélkül 37+1 naposan szültem, barátnőm meg 1 hetet túlhordta, pedig ilyen tünetei voltak mint neked.

2010. nov. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szia én 37+4 napos vagyok 4-napja szétfeszül a hasam.megy a hasam hányinger de még semmi.csatlakozok az elöttem szólóhoz nekem elötejem a 14 hétöl van és kb 2 hónapja meg már sárgás szóval inkább tej.várjuk a hidegfrontott hátha beindit valamit sokk sikert ird meg mikor szülsz...
2010. nov. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

elvileg dec.6 ra vagyunk a mensi alapján, de mivel nagy a kicsi fiúnk azt mondták hogy tuti előbb jön.

Majd meglátjuk:)

2010. nov. 16. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!