5 napig ugyanolyan erősségű a terhességi teszt ? Nem erősödik, elég halvány.




válasza:



válasza:



válasza:Nekem december 24-én kellett volna megjönnie és január 4-én jött meg mikor ugyanilyen tesztjeim voltak. Persze várható magától, semmi baj. Én orvoshoz sem mentem.
Annyi, hogy még ma is látok egy minimális vért, pedig alapvetően 6 nap a ciklusom.




válasza:



válasza:Igen, ez erősödik. Talán csak nem jó minőségű a teszt.
Vegyél egy predictor earlyt. 4 nap késésnél le kell ugrania a csíknak.
Nagyon szurkolok neked ♥️




válasza:Nem gonoszkodásból írom, hanem mert én sem élveztem mikor úgy bíztattak, hogy nagyon jól tudtam, a testtjeimböl, hogy baj van. Vagyis baj nincs csak baba sem lesz.
Kérdező, egy normálisan induló terhességnél nem így néznek ki a tesztek, pláne ennyi idő elteltével. Ne legyen igazam, de inkább a rosszra számíts és örülj, ha még is meglepi lesz és rendben lesz.
A legjobbakat kívánom, de én elengedném.
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




