Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Uszodába lehet menni terhesen?

Uszodába lehet menni terhesen?

Figyelt kérdés
13hetes kismama
2008. jan. 13. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmi problémád nincs, természetesen jót tesz az úszás. Én 28 hetesen voltam strandon. A dokimnál rákérdeztem és azt mondta, minden további nélkül lehet strandra menni. Ha mégis bizonytalan vagy benne, kérdezz rá a nőgyógyinál vagy a védőnődtől.
2008. jan. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem édesanyám beszélt le az úszásról.(Diplomás ápolónő,és 3*os édesanya,így adok a véleményére.)Azt mondta,h most éppen semmi szükségem nincs egy fertőzésre,ebben igaza van.De az érem másik oldala,h az uszodák vize kifogástalan minőségű.A termálrfüldőket viszont kerüld,mert meglepő dolgok lehetnek a vízben.
2008. jan. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Makk egészséges 19 hetes kismama vagyok,de semmiképpen nem kockáztatnám a babám egészségét és a terhességem azzal,hogy valami fertőzést összeszedjek. Nemrég volt a tévében egy riport,hogy mennyi baci van az uszodákban és a fürdőkben,de persze ez nem mindenki szervezetére hat. Én sem kaptam el még soha semmit,de terhes sem voltam még. Ez tényleg a te döntésed,én a terhesség alatt elitélem!
2008. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy veszélyeztetett, és a dokival beszéld meg.Amúgy én sem kockáztatnám, bár tény hogy ajálják mint testmozgást a terhesség későbbi szakaszában.
2008. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az úszás állítólag nagyon jó a kismamáknak! Én is nagyon szeretnék elmenni úszni, csak még sosem vettem a bátorságot...félek a fertőzéstől, pedig egy nagyon pedáns helyet néztem ki magamnak úszáshoz! Ha elmész úszni, akkor semmi képpen ne menj termálvízbe, inkább úszómedence, mivel azt a vizet fertőtlenítik és nem is meleg, így nem tudnak benne bacik tanyázni.
2008. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!