Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha megkívánom a sört, ihatok...

Ha megkívánom a sört, ihatok egy kicsit?

Figyelt kérdés
szedek gyógyszert azon nem írja hogy alkool fogyásztása tilos a terhesség miatt viszont aggódom de nygyon szeretem a sört persze nem olyan szinten azért kaja után egyszer egyszer 1-2kortyot ihatok?
2008. jan. 13. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pár korty nem árt! Soha nem szerettem ,de amióta terhes vagyok én is megkivánom néha. Sok embertöl hallottam hogy jót is tesz. Persze csak egy pici. Grat a babához!
2008. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ihatsz alkoholmentes változatot is, az íze biztos hasonló és az nem árt a babának. De szerintem egy pohár alkoholtartalmú sör sem árt.
2008. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is megkívánom néha (mikor a férjemet, vagy apukámat látom sörözni:) ) és akkor szoktam tőlük lopni pár kortyot és szerintem ennyit egészen nyugodtan meg lehet inni, főleg kaja után! Egyébként pedig tényleg van alkoholmentes is, persze annak az íze nem ugyan olyan, de ha nagyobb mennyiségben megkívánnád, akkor inkább azt idd!:)
2008. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a sört. A terhességem alatt és még most is (szoptatok) alkoholmenteset iszom. Néhány alkalom után észre sem veszed a különbséget. De ha csak pár kortyot iszol a rendes sörből, az biztosan nem baj.
2008. jan. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem annakidején azt mondta védőnőm, ha megkívánom, akalomszerűen, 1 dl bor vagy sör nem árt. Rövidet ne nagyon igyak. Én is ezt tudom tanácsolni. Egy kevés sör, egy pár korty jó minőségű bor tutira nem árt.
2008. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek, egy pici sör nem árt, na meg az alkoholmentest is meg lehet szokni, ha többet akarsz inni. Én nyáron voltam terhes, és volt olyan alkalom, hogy a barátnőimmel kint ültünk az erkélyen, ők söröztek, én meg ittam az alkoholmentesemet, és egy idő után fel sem tűnt.
2008. jan. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!