Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császáros kismamák! A második...

Császáros kismamák! A második terhességkor mindenkinek fájnak a belső varratok?

Figyelt kérdés

Ez jelentheti h másodjára is császár lesz? még sétakor is fáj, meg bármikor amihez kell akár minimális hasizom is. (legalábbis gondolom a belső varrataim fájnak)

37 hetes km


2010. nov. 21. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Én holnapra vagyok kiírva második babával, de még sosem fájt a vágásom. Pedig jó nagy hasam van.
2010. nov. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az nem jó ha már most fáj!Dokinak mindenképpen említsd meg mivel ha a szülés közben kezd el fájni húzódni már akkor császár lehet rögtön mivel a heg szétválását jelezheti!Úgyhogy jobb félni mint megijedni!
2010. nov. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is attól félek h ez már a heg vékonyodását jelenti, és nem lesz lehetőségem a hüvelyi szülésre. Köszi az eddigi válaszokat és várom még a többiek tapasztalatait is!
2010. nov. 21. 16:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de nálam ugyanez volt a helyzet, a 38. héten császárral megszületett a kisfiam, mert nagy volt a hegszétválás veszélye. Egy héttel előtte már minden nap fájdogált a hegnél a hasam. Szerintem mindenképpen említsd meg az orvosodnak, nehogy baj legyen. Boldog babázást.
2010. nov. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2.vagyok!Én őszintén nem várakoznék hogy majd csak jobb lesz!Holnap fognám magam és elmennék az orvoshoz!Ez nagyon veszélyes dolog!Nem jó játszani vele!
2010. nov. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat, kedden megyek orvoshoz.
2010. nov. 21. 17:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Mit mondott a doki??
2010. nov. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!