Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sógornőm terhes. Szeretnék...

Sógornőm terhes. Szeretnék tanácsot kérni az anyukáktól hogy ők minek örülnének karácsonyi ajándékként, ötleteket tippeket, amiknek nagyon örülnének?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
én páromtól kaptam egy nagyon jó könyvet amikor terhes voltam (Kismamák Nagykönyve, imádtam , állandóan forgattam) vagy pl. egy babanaplót is vehetsz neki amit majd töltöget ha megszült vagy már előtte is ha van rá vonatkozó rész :)
2010. nov. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Hány hetes kismama?

Én terhesen nem szerettem babadolgokat kapni. De ez függ a sógornőd mentalitásától, lehet őt nem zavarná.

Amúgy vannak klassz kismamadolgok, pl kismamaöv (vagy bandázs), kismama krémek pocakra. Vagy ha kívánós, akkor a kívánt ételből jó sokat :)

2010. nov. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha van rá vonatkozó rész, mármint a kismamára :)
2010. nov. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se babás dolgokat vegyél neki! Ha megszületik a pici már úgy is ő lesz a középpontban, most hadd irányuljon még a kismamára a figyelem!
2010. nov. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól us függ, hány hetes terhes. Sokan babonából nem szeretnek semmit kapni vagy venni az elején, de ha már a végefelé jár akkor a babanapló szerintem is jó ötlet, vagy itt vannak tök aranyos, poénos kismamapólók:

[link]

2010. nov. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mennyi idős terhes lesz karácsonykor?


én pl. örülnék kismamaruhának, bandázsnak, abból sose lehet sokat venni. vagy pl. hálóing a kórházba. babanaplónk már van, így ha neki is, akkor rosszul is kijöhet, de érdeklődd meg! én mondjuk babás dolgoknak is örülnék, elsősorban ruháknak, mert minden másnál megint ott a probléma, hogy lehet, hogy van már neki. én különböző babaápolási termékeknek is örülnék, pl. pelenka, popsitörlő. a kozmetikumokat inkább hanyagold, mert annak nagy részét gyógyszertárban fogják úgyis venni receptre.

2010. nov. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

14:31 vagyok


és persze játékoknak a babának

2010. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi mind a két gyerekünknek saját magunk választottuk ki a babanaplót, és ehhez ragaszkodtunk is. Egyszerűen olyan emlékeket szerettünk volna megőrizni a gyerekeinkkel kapcsolatban ami a miénk és nem a családtagjainké. Várandóságom alatt én nagyon örültem a várandós kozmetikumoknak (ezek nagyon drágák, nagyon sajnáltam kiadni rájuk a pénzt, de szívesen kenegettem vele magamat), első terhességem esetében nagyon örültem várandóságról szóló könyveknek is. Babaruhák, játékok, felszerelések is mindig örömet okoztak, bár karácsonyra nem vennék kismamának ilyeneket, hiszen ezek a baba ajándékai.
2010. nov. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!