Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyérzékenység miután a...

Hüvelyérzékenység miután a baba fejvégű fekvésben van? 32 hetes km

Figyelt kérdés

azt olvastam,ha átfordulnak a babák nem ritka a medencetáji és hüvelyi fájdalom,a baba súlya nyomja a méhszájat...nekem pl a keresztcsontom fáj néha,és azt vettem észre a hüvelyem is érzékenyebb...

valakinek hasonló tapasztalata?


2010. nov. 24. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem miután befordult fejvégűbe, onnantól volt hüvelyszurkálás, nyilallgatás, és a csontjaim is egyre jobban fájtak. Én innen tudtam, hogy befordult, mert előtte semmi panaszom nem volt. Aztán az uh is megerősítette. S, ahogy ment lejjebb a picur, egyre érzékenyebb lett ott lent minden...
2010. nov. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

érdekes,hogy ezt a kismama tanácsadó könyvekben ritkán írják,én is valami elrejtett honlapon olvastam...

és ha nyilalgat a hüvelybe,mit gondol egyszerre az ember...nyílik a méhszájam...

2010. nov. 24. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:
nah most megnyugodtam mert pár napja nekem is érzékenyebb, és ha vmi nem a megszokott már pánikolok, egyre inkább félek koraszüléstől...
2010. nov. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondták, hogy ha nyilall, akkor biztos nyílik a méhszáj...közben meg nem is, 40 hét 3 napra szültem, és szülésig tök zárt voltam! (első voltam)
2010. nov. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!