Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismama vagyok. Az...

23 hetes kismama vagyok. Az utolsó egy hónapban sokat vagyok reggel rosszul. Leesik a vérnyomásom, majdnem ájulásig. Ez normális? Mit tudok tenni ellene? Igy nem merek egyedül még az utcára sem menni délelött nehogy rosszul legyek.

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 15:56
 1/1 anonim ***** válasza:
szia, én úgyanígy voltam, mint te. orvosom javasolta, hogy kávé nélkül ne induljak reggel útnak, de ez is teljesen hasztalan volt. egyik reggel aztán elájultam a buszon. mondanom sem kell, a kutyát nem érdekelte, hogy fetrengek, magamat kapartam össze a földről, s mikor leszálltam még mindíg csak szürkeséget láttam magam előtt. ez volt az utolsó nap, hogy terhesen dolgozni mentem. ez után többé nem fordult elő velem ájulás, nem kellett korán kelnem és sokat pihentem. kávén és a bőséges reggelin kivül nincsen jobb ötletem, remélem neked beválik.
2009. jan. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!