Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 év felett melyik intézményb...

35 év felett melyik intézményben lehet a genetikai szűrést (vérvétel) megcsináltatni? A nőgyógy. Kell vmilyen beutalót írnia? Köszi

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem igazán érthető a kérdésed.A kombinált tesztet elég sok kórházban elvégzik ingyen,persze,ha oda jársz dokihoz(vérvételre,meg UH-ra,illetve ott fogsz szülni).Az integrált tesztet(ami pontosabb,mint a kombinált)már kevesebb helyen,mivel az drágább.Én a Szt.István khzban szültem,és ha jól tudom,ott megcsinálják az integráltat(ez 2008-ban volt,de én fizetős helyen csináltattam(a Bolgárkerék u.-ban) az UH-okat is)
2010. nov. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell beutalót írnia az orvosnak. Én felhívtam a sejtbankot, és tőlük kértem időpontot, úgy, hogy az orvosom nem is tudott róla, mert magától nem küldött el. Szerintem hívd fel őket, és ott kérhetsz időpontot.
2010. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!