Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyakran ellenőrzi az...

Milyen gyakran ellenőrzi az orvosotok a méhszájatokat és az eredményt felvezeti a kismama könyvetekben? 28 hetes km.

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Minden alkalommal megnézi a 20. hét óta, de nem írta be egyszer sem eddig, csak mondta, hogy zárt és minden rendben. 30 hetes vagyok.
2010. nov. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Havonta megyek,mindig megvizsgálja,és bele írja a kis könyvembe is.Mert neked nem?
2010. nov. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én négy hetente megyek hozzá, akkor ellenőrzi a méhszájat is minden alkalommal, kezdetektől fogva.
2010. nov. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem másfél hónapja nézte utoljára, azt mondta zárt, de a könyvemben erről egy szó nincs.Ismerősöm szerint írnia kéne, hogy C1, C2 vagy C3.
2010. nov. 28. 06:32
 5/14 A kérdező kommentje:

21:31

Neked ezt melyik rubrikába írja és mit ír pontosan?

És még egy kérdés:

Titeket milyen gyakran néz UH-on?

Engem 2 hónapig egyszer sem, én szóltam neki a legutóbb, hogy szeretném, ha megnézne, mert nem érzem a magzatmozgást.

A magzat méreteit 17 hetes koromban nézték utoljára.

Normális ez így?

Válaszokat köszi.

2010. nov. 28. 06:35
 6/14 anonim ***** válasza:

21.31-es vagyok:

Nekem a 8.-9.oldalon vannak az adatok.Felül ez szerepel:A várandós gondozást végzők (szakorvos,háziorvos,és védőnő) bejegyzései.

Ide van beírva,a méhszáj értékem így:Cx:2000,illetve minden,a súlyomtól kezdve,a vérnyomásomon át.

Minden alkalommal megnézzük a babát,hiszen ezért is járok hozzá,és nem kerül pénzbe neki.Havonta megyek,és havonta uh,meg méhszáj nézés,illetve ha panaszom lenne,akkor vizsgálat.

Magánorvoshoz jársz????Mert ha igen,akkor semmiképpen sem tartom normálisnak.Ha kórházba,akkor sem,de ott inkább előfordulhat ilyen.

Nekem a méhszáj értéket már 7 hetesen megnézte,neked már erősen ajánlottan kellene,hiszen 28 hetes vagy,ezáltal azt is megállapíthatja nem-e lesz koraszülött a baba,vagy hasonló.

2010. nov. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

09:01


Nekem 1 db adat nem szerepel erről.

Tb alapon járok, magánorvosra nincs pénzem.

UH-ot első 3 hónapban majdnem minden alkalommal nézett, 17 hetesen volt a méréses UH, utána még 1x, aztán 2 hónap múlva én kértem rá, mert magától nem csinálta volna akkor sem.

2010. nov. 28. 09:08
 8/14 A kérdező kommentje:
Apropó: Te fogadott orvoshoz jársz?
2010. nov. 28. 09:13
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez érdekes pont ezen gondolkodtam a napokban hogy mikor kéne nézni neki.Már 32 hetes vagyok de még egyszer sem nézte.34 hetesen megyek kenetvételre majd talán akkor.
2010. nov. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen,én fogadott dokihoz járok.Én a helyedben mindig kérnék méhszáj és uh vizsgálatot is.Akár lehet füllenteni is,hogy nem érzed a picit,vagy keményedsz stb.Én elhiszem,hogy ha nem fizet az ember,akkor lehet nem kap olyan ellátást,de azért mindennek van határa :( Minket is eléggé leterhel az a havi 10.000Ft,de megpróbáljuk kinyögni.
2010. nov. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!