Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes vagyok, már 6 hetesen...

10 hetes vagyok, már 6 hetesen volt "szívhang". Viszont a dokim azóta sem küldött védőnőhöz, azt mondta, hogy még ráér. Jövőhéten megyek vissza hozzá, azt mondta majd utána. Nem várat ezzel sokáig?

Figyelt kérdés

Gond e ha én viszont holnap elmegyek mégis a védőnőhöz.Már szeretnék kiskönyvet is kapni meg nem volt még se vérvételem,se semmi.

Nem lesz így áz a doki elött, hogy ő még nem küldött el a védőnőhöz?


2008. jan. 15. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Már volt ilyen téma, a keresőben utána tudsz nézni. Teljesen változó válaszok jöttek. Volt, akit csak 12 hetesen küldött a doki védőnőhöz, de akadt olyan is, hogy 7 hetesen.

Azt szokták mondani, hogy azért a 12. hét körül küldenek, mert akkor már túl vagyunk a veszélyes korszakon.

Én pénteken megyek dokihoz, kíváncsi vagyok, engem mikor küld. A munkahely miatt (ha olyan helyed van), nem mindegy, hogy mikor kapsz kiskönyvet, mert onnantól minősülsz védettnek.

Nem akarsz a dokidra rákérdezni, hogy miért nem küld még el? Én biztos kíváncsi lennék a válaszára.

7 hetes kismama

2008. jan. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Èn csak 12 hetesen kaptam kiskönyvet.Nem lett töle semmi bajunk.Az normális,hogy egy hónapban egyszer me´sz vizsgálatra.Örülj neki,hogy nincsen többre szükség.

Örülj a terhesse´gednek,és vigyázz magatokra.

39hetes kismama.

2008. jan. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Jogos az aggodalmad, hisz hetekig nem tudsz semmit a piciről!Nem értem miért a doki mondja meg mikor menj védőnőhöz, mert oda akkor mész amikor te akarsz!Menj csak el már csak azért is,hogy megnyugodj, nem a doki hordja ki a picit!Boldog babavárást!

2008. jan. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 hetesen voltam dokinál, és mindjárt elküdlött védőnőhöz. nyugodtan elmehetsz, a dokinak nem kell tudni, hogy ott volátl. A te érdeked, hogy mielőbb legyen kiskönyved. Igen, sok helyen megvárják a 12 hetet, pedig az első vérvételek általában 7 hét körül vannak, de van ahol csak később.

Ne félj, menj el nyugodtan a védőnőhöz, a dokinak meg nem kell mondani, hogy már voltál.

2008. jan. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyáltalán nem kell, hogy a dokid küldjön el védőnőhöz, felkeresheted magadtól is. Nézd meg kihez tartozol, és menj el hozzá a rendelési idejében. De a első UH leletedet vidd magaddal, mert az alapján tud felvenni, ha nem a dokid küld hozzá. Remélem tudtam segíteni.

2008. jan. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd a dokid átírányit a védőnőhőz! 12 hetes korig ezt meg kell tenni különben nem fogsz pénzt kapni!!! ha jövőhéten mész hozzá még az sem baj! 30 hetes kismama:)
2008. jan. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!