Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnőnél magas a vérnyomáso...

A védőnőnél magas a vérnyomásom, otthon mérem és tökéletes! Stresszelek az miatt hogy jó legyen, ezért magasabb. Ez abból ered hogy ez a második terhességem, és az elsőnél voltak vérnyomás problémáim. Tehát félek az eredménytől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megoldás lehet az, ha mielőtt megyek a védőnőhöz elszopogatok egy homeopátiás stresszoldót (sedatif pc-t)?

(A védőnő azt mondja hogy ez teljesen normális reakció afféle "fehér köppeny szindróma")


2010. nov. 30. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem fog segíteni:)

Nekem sem segített, helyette vettem otthonra egy vérnyomásmérőt, és reggel, délben, este mértem magamnak. Teljesen jó eredményeim voltak, magas csak a védőnőnél, és a kórházban volt. De így mindig meg tudták nézni, hogy állunk, és én sem idegeskedtem feleslegesen:)

2010. nov. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
NÉam is ugyanez volt. A védőnőnél és a kórházban mindig magas volt, otthon pedig mindig jó értékeim voltak. Nekem vérnyomásnaplót kellett vezetnem egész terhességem alatt,amit a nőgyógyász minden alkalommal ellenőrzött és rendben talált. A sedatif pc-t kipróbálhatod,lehet hogy segíteni fog.
2010. nov. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*Nálam
2010. nov. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,megnyugodtam hogy nem csak én vagyok igy ezzel!

Van itthon vérnyomásmérőm,rendszeresen mérek!Tökéletes a vérnyomásom!

A védőnő is a feljegyzéses módszert ajánlotta!

Köszönöm!

2010. nov. 30. 14:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Ó lányok,hát ne tudjátok mennyire megnyugtattatok.Én valamelyik nap már sírtam is emiatt.Nekem ugyaqnez a probléma,pulzus is magas volt,itthon viszont normális a pulzus,vérnyomás meg még alacsony is.Hétfőn megyek háziorvoshoz vizsgálatra,és félek mert nem akarom felesleges viszgálatoknak kitenni magamat és a babát,tömegben,vírusos időszakban.Én is vezetek "vérnyomás naplót" Nektek mit mondtak?Nem küldtek sehova?
2010. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:engem teljesen bepánikoltatott a védőnő emiatt,azért is keseredtem el.
2010. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

utolsó válaszolónak:Ne hagyd magad befolyásolni,felesleges izgalomnak kitenni,tanultam belőle,az első terhességem emiatt nem tudtam élvezni,csak a stresszelés kísérte végig.

Ezért próbálok kifogni rajtuk valamilyen módon,mert tudom hogy jó a vérnyomásom,csak ott vagyok feszült már attól hogy mérni kell!

2010. dec. 1. 09:07
 8/10 anonim ***** válasza:
És mit szól a védőnő az eredményeidhez?Téged is küldözget(ne) további vizsgálatokra?
2010. dec. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ebből a szempontból,szerencsésnek mondhatom magam,mert többször megméri az előző terhességemből kifolyólag,tudja hogy alapból nincs probléma a vérnyomásommal.Ezért nem küldenek sehová,mert a végére mindig normális az érték amit mér.(pillanatnyi stressz)
2010. dec. 1. 13:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is,de mégis küldeni akar.
2010. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!