Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen még nem szivárog...

32 hetesen még nem szivárog semmi előtej. Vajon mikortól kellene észrevenni a szivárgást? Lesz elég tejem?

Figyelt kérdés
2008. jan. 15. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Nem mindenkinek van elöteje,és mégis szoptatja a gyermekét.Pl.nekem kb.4hónapja van elötejem.De ez nincsen összefüggésben a ke´söbbi tejtermeléssel,csak annyiban,hogy állítólag könnyebben indul meg a tejválasztás.

39hetes kismama.

2008. jan. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ugyanannyi idős mami vagyok,nekem sincs még. szerintem semmi ok az aggodalomra. majd ha 3 hét múlva sem lesz, akkor fogok csak vonyítani a dokinak.ha amúgy minden ok, akkor no para. sok sikert.
2008. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is 32 hetes leszek a héten, de nekem sincs még, pedig eléggé feszül a mellem. Én reménykedem, hogy majd a későbbiekben.

Kellemes babavárást.

2009. nov. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!