Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs gond, ha a hüvelyváladék...

Nincs gond, ha a hüvelyváladékom 15 hetesen nyúlós és világosbarna szinezetű?

Figyelt kérdés
Nemfáj semmi, nem viszket, nincs belőle sok, de mégis olyan furcsa. Másnak is van ilyen? Olyan, mintha a tejfehérhez némi rozsdásbarna színt kevernének. Nem tudom máshogy leírni.. :(
2009. jan. 18. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség egésze alatt vannak folyások, hol fehér, hol sárga, barna, hol híg, hol nyúlós...

Jobb, ha látja doki, de ha nincs semmi panaszod, nem hiszem, hogy gond lenne.-)

Bár a barnás váladéknál célszerü kizárni, hogy nem vér-e.

2009. jan. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, folyások végig előfordulhatnak, színük és állaguk többféle lehet. Viszont abban nem vagyok biztos, hogy 15 hetesen normális e, ha barnás. Nem biztos, hogy feltétlen bajt jelent (lehet csak megerőltetted magad picit, vagy megsérült a méhszáj és az tisztul), de én megmutatnám dokinak! Jobb félni, mint megijedni! Minden jót!

20 hetes kismami

2009. jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!