Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rhinospray Plus orrsprayt...

Rhinospray Plus orrsprayt terhesség alatt rendszeresen használók tapasztalatát szeretném olvasni? Aki most terhes és aki már szült is?

Figyelt kérdés

Én 25 hetes vagyok és folyamatosan használom napi 3-4*. Rengeteget olvastma róla kutakodtam, és azt tapasztalom sokan járnak hasonló cipőben, de eddig "rémtörténetet"még nem hallottam, nem mintha szeretnék!!

Köszi


2009. jan. 19. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is most szeretnék valamilyen orrsprayt használni,mert kezdődő homloküreggyulladásom van szerintem. Én találtam egy: bükkszéki gyógyvíz orrsprayt, ez a neve. Ezt terhesen is lehet használni. A többiről azt olvastam hogy nem ajánlott v. beszéljem meg az orvossal stb. Ez teljesen természetes anyagokból van. Ma akarok venni remélem jó lesz. Szerintem nézz utána ennek is. :))


37 hetes pocis.

2009. jan. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nincs valami homeopátiás amivel helyettesíthetnéd?

Egyébként szinte az összes gyógyszerre rá van írva,h. terhesség és szoptatás alatt nem ajánlott és kérdezze meg kezelőorvosától stb stb...de nagyon kevés gyógy szernél mutatták ki bizonyítottan a magzatkárosító hatást asszem kb.10-15 ilyen van és ezek nagyon erős elég ritkán használatos szerek. Ezt azért tudom mert mikor teherbe estem gyógyszert szedtem és genetikus tanácsát kértem. Persze a lelkemre kötötte,h. a továbbiakban nehogy "gyógyszerezzek" mert ha nem is feltétlenül árt jót biztosan nem tesz.

Szóval sztem inkább pótold valamivel, tényleg van 1000 féle hoeós cucc biztos helyettesítheted.


Üdv

35 hetes kismama

2009. jan. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én is hasonlóan rendszeresen használom, mint Te, leginkább azért, mert évek óta képtelenek a fül-orr gégészeten rájönni, hogy mitől duzzad meg naponta többször az orrnyálkahártyám. Bedugult orral viszont képtelen vagyok élni/aludni stb. Nem hagytam fel Vele a terhességem idején sem (37 hetes vagyok), és semmi mellékhatást nem tapasztaltam, sem Magamon, sem a babámon. Teljesen egészséges a picur. Maximum az orrnyálkahártyámat nyírtam ki vele teljesen, de annak úgy tűnik, úgyis mindegy.
2009. jan. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3.ik válaszolónak, köszi szépen a megnyugtató választ, egyébként mintha magamat olvastam volna a szavaid mögött:) Ha már sajna így kell lennie...:(
2009. jan. 22. 09:06
 5/5 A kérdező kommentje:
ja, és persze kitartást erre a pár hétre még Nektek:) Aztán meg gyönyörű egészséges kicsi babákat, már mi is annyira várjuk a miénket habár még hátra van 3+1/2 hónap:))
2009. jan. 22. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!