Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinél az első terhességénél...

Akinél az első terhességénél sokszor fordult elő hányás és hányinger (pl. a 14. hétig), a második babáját, amikor várta akkor is sokszor előfordult?

Figyelt kérdés
10 hónapos a lányom, de szeretnénk minél hamarabb kis tesót, de nagyon kellemetlen volt, sajnos dolgozni sem tudtam a folyamatos rosszullét miatt, fogytam is.
2010. dec. 8. 01:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Most nem hánytam viszont eléggé undorodtam ételektől, ugyan úgy fáradt voltam de sokkal jobb volt most mint az első babával :)

Most töltöttem a 11. hetet és kb olyan 10 héttől nincs semmi panaszom!!!! Uh ezt nem lehet előre kiszámítani szerintem :) Kívánom hogy Neked is jobb legyen majd a második babával!

2010. dec. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, az elsővel a 16.hétig hánytam 5 kg-t fogytam, már be akart fektetni a dokim, a második baba gyorsan jött (13,5 hónap van köztük), ött összvissz 2x hánytam és nem is igazán émelyegtem inkább csak fáradt voltam. Viszont tudtosan ettem, mert úgy vettem észre ha éhes voltam könnyebben lettem rosszul így igyekeztem betartani a sokszor keveset. Ja és mindkét gyerek fiú:-), tehát ez sem számít... Könnyű terhességet és szülést kívánok!
2010. dec. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én mindkét terhességemnél kb. a 18. hétig hánytam, de a második sokkal rosszabb volt. Az elsőnél jártam, dolgozni, igaz, néha kínszenvedés volt, de azért le tudtam gyűrni napközben az émelygést. A másodiknál kb. félóránként rosszul voltam, csak feküdtem itthon, szinte semmi nem maradt meg bennem, 10 kilót fogytam. :(

Nekem már sajnos nincsenek illúzióim, ha esetleg vállalunk 3. babát, már előre készítem magam lelkileg a hányós hónapokra.

2010. dec. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én az elsőnél nagyon xarul voltam, állandó hányinger, többször hánytam, fogytam stb. 12.hétig.

A másodiknál semmi!!! Tényleg, inkább csak a kávé szagára érzékeny voltam, de nem hánytam tőle, meghát azt annyira nem volt nehéz elkerülni.

És semmi émelygésem, hányingerem, hányás nem volt a másodikkal. Amúgy is sokkal könnyebb terhesség volt.

2010. dec. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem ez a harmadik terhességem.Az első kettőnél rosszul voltam.Amíg meg nem mozdultak mostani terhességemnél semmit nem éreztem.Nem voltam egyáltalán rosszul.Nem mindegyik terhesség egyforma.
2010. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Csillus30 ***** válasza:
Kedves kérdező 3 babámat váeom most 12 hetes vagyok. 1 terhességemnél semmi nem volt 2. Terheség kb 3 hetétől fájt a mellem feszült étel undorom volt hirtelen gányingerek de ez olyan 3 naponta kb terheslgem 14 hetéig tartott és kivános is voltam 3. Terhességem 3 hetétől émelygés mellfeszülés egyre sürübb hányinger hányás fejfájás folyamatosan nö a mellem feszül fáj időkőzőnként étel undor éhség roham derék féjás hát fájás émelygés vizelésiinger 11 hétől hányinger ritkult de van fáradság érzet 10 hétől alhas szurkálo nyilalo fájdalom 10 hétől erős feszülő érzéés brutális pufadás gyomor sav néha .1. Fiú lett , 2. lány .3. ?
2022. jan. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!