Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vettem egy testedző gépet...

Vettem egy testedző gépet (Leg Magic) még karácsony előtt, de nem sokkal később kiderült, hogy kisbabát várunk. Használhatom a gépet?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni, h mit gondoltok használhatom a gépet vagy inkább hadjam a használatát?

7 hetes kismama


2008. jan. 16. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ismerem a gépet,mert Anyukámnak is van.Jó fenék és combformáló.Szerintem inkább a baba megszületése után hasznosítsd!

2008. jan. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Egyáltalán nem hülye a kérdésed. Szerintem a lábadat,popsidat,karodat megmozgathatod rajt,de persze csak nagyon kicsi súlyokkal,hogy ne erőltesd meg magad.A kismamáknak sem árt a jó kondíció,sőt... ha bírod és van hozzá energiád,miért ne!? Én 7 hetesen a hányás és a fáradtság időszakát éltem,Te szerencsés vagy!A hasizom gyakorlatokat azt viszont mellőzd,de ezt gondolom Te is tudod. Jó edzést és jó egészséget és jó babavárást!
2008. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha ésszel csinálod, teljes nyugalommal használhatod. Nem piszkálja a hasizmot, inkább a comb és fenék izmati. 7 hetesen meg még olyan pici a baba, van aki ilyenkor még maratont fut.

A terhesség alatt meg fontos az erőnlét!:-)

2008. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elméletileg a versenysportot is lehet folytatni az első trimeszter végéig.A mozgás meg soha nem árt!Én 21 hetesen is ugyanúgy eljárok túrázni,amikor van egy kis szabadidőm.(sajna az egyre kevesebb)A felülésekről meg annyit,h a hasizomból való felülés nekem már hetek óta nem megy,pedig 12 év versenysporttal a hátam mögött nem hiszem,h az izomzatommal van a baj:):)Arra figyelj oda ha fáradt vagy,akkor pihenj,illetve ilyenkor komolyabb a szervezeted oxigénigénye babó miatt.

Illetve borzalmasan hasznos lesz majd a gép,amikor szülés után szeretnéd visszanyerni az alakodat.(Már amennyire lehet.)

2008. jan. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol azt írják és mondják, hogy ha terhesség előtt nem sportoltál "aktívan" akkor ne most kezd el! A testformálást nem kismamaként kell elkezdeni! Erre találták ki a kismama tornát illetve a kismama úszást. Sokkal többet érsz vele és tutira nem ártasz a babának!
2008. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki érzi valamilyen szinten,hogy mit tehet és mit nem.Ha teljesen jól vagy és nem fáj semmid,akkor szerintem lehet edzeni bármit ami nem megterhelő.Azt meg úgyis megérezzük.Én egyébként pont most olvastam egy kismama magazinban,hogy pont az első harmadban kell jobban vigyázni a sporttal.Lehet bent valami,hisz ilyenkor a legnagyobb a vetélés kockázata.Részemről az első harmadban nem éreztem úgy,hogy jót tenne a mozgás,torna.Most viszont már van rá igényem,kivétel amikor szurdogál néha a pocim.Szóval szerintem nyugodtan használhatod,de azért mindenképp kérdezd meg a dokidat,hogy nyugodt légy.Boldog babavárást!:)
2008. jan. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is pont a terhességem előtt vettem ilyen gépet,de én nem mertem használni,mert azért a hasizmot is igényli. inkább mozogj Rubint Rékával,nekem nagyon bejött. szülés után viszont le sem szállok a leg m.-ről.
2008. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!