Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérhetek tanácsot? Bővebben...

Kérhetek tanácsot? Bővebben lent kifejtem.22 hetes km

Figyelt kérdés

A problémám az lenne,hogy nem jövök ki mostanában a sógornőmmel.Ha nem nálunk élne nem csinálnék belőle ilyen nagy problémát.Régen nagyon jóban voltunk,amíg nem mentem férjhez a bátyjához.Az esküvő után rögtön a nászúton összehoztuk a babát,így már nem tudtam menni vele bulizni,ill.nem járok ki vele cigizni sem,mivel nem bírom a füstöt.Ezek után folyamatosan úgy érzem fúr engem.Nehezen viseli hogy otthonosabbá teszem egy picit a lakást,ami eddig inkább hasonlított egy közös albérletre.Megjegyzem férjemnek semmi ellenvetése nincs ellene.(A miénk a lakás.)De ezek olyan furkálódások hogy:Ha lila szőnyeget veszek a fürdő szobába,akkor az kérdezi miért nem rózsaszínt vettem.(eddig szerette a lila színt.)...Stb.A lényeg hogy én nem akarok rosszban lenni vele.De egyszerűen nem tudom hogyan békülhetnénk ki.

Azt kiderítettem a páromtól,hogy egy picit az a baja,hogy ő idősebb nálam,4 évvel,és igazságtalannak tartja hogy nekünk már "minden" összejött,Ő pedig nemrég szakított a párjával.De ezen én nem tudok segíteni.Beszélni nem akar róla,vagy csak velem nem,mert a húgával viszont mindig suttognak valamit.

Előre is köszönöm a tanácsokat,ill.véleményeket.


2010. dec. 10. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jól értem akkor előtte jó volt a kapcsolatotok!?

Próbálj meg beszélni vele!Elmondani az érzéseid,esetleg bevonni a lakás csinosításba,és a mindennapjaidba!Hátha! :)

2010. dec. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen előtte tényleg jól elvoltunk,közös bulik,főzések...stb.most már semmi.csak a gúnyos megjegyzései.MÁr próbáltam beszélni vele,de semmi.De megpróbálom még1x.

Köszönöm a választ!!

2010. dec. 10. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Alaplvetően az a probléma, hogy együtt laktok. Nem tudom, mik az esélyek arra, hogy ez változtassatok.

Egyébként a sógornőd viselkedése majdhogynem természetes. Féltékeny, és mivel nap mint nap találkoztok, így megváltozott a viselkedése is.


(Évekig laktam albérletben a legjobb barátnőmmel. Neki volt barátja, nekem nem. Egy idő után én is tök undok lettem, mert még azért is rá haragudtam, hogy nekem miért nincs senkim... Aztán elköltöztem és minden a régi lett.)

Szóval hosszú távon a legjobb megoldás, ha mindenki külön éli a maga életét.

2010. dec. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!