Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes vagyok, neha bekemeny...

13 hetes vagyok, neha bekemenyedik a hasam, mitol van ez?

Figyelt kérdés
2008. jan. 17. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem az orvosom azt mondta,hogy a méh növekedésétől van,nem kell aggódni. 19 hetes vagyok,de nálam ez a tünet mindennapos. Gratulálok a babához!
2008. jan. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem íróval egyet értek!!Magne B6 jó nagyon, kérdezd meg, hogy egyet ért-e vele az orvosod??Én néha bekapok egyet, mert nagyon jó simaizom lazító, ártani nem árthat, persze normál dózisaban. Ma pl. nekem is húzódott oldalt, feszült, bevettem egyet és úgy érzem elmúlt.
2008. jan. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%

Nem feltétlenül normális ez. Persze nincs gáz, de érdemes lenne többet pihenni és kicsit lehiggadni.

Nézd meg nyugodt állapotodban, mit hagyhatnál el. Ez most egy más állapot, más bioritmust igényel. A magne B6 csak tüneti kezelés, az alap probléma nem oldódik meg. Én 36 hetes vagyok és még nem keményedett a hasam, csak orgazmus közben. Meditálj vagy járj el jógázni, nagyon jó!

2008. jan. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!