Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes és 6napos kismama...

7hetes és 6napos kismama vagyok, ma sötétbarna folyásom volt, ez mit jelent? Reménylem hogy semmi komoly, menjek el orvoshoz, vagy még nem muszály ugyanis még nem voltam.

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mindenképpen menj orvoshoz, ne várj vele!!!

Fog neked felírni valószínűleg gyógyszert, Utrogestant - hüvelykúp - ezt most én is használom - vagy Duphastont - ez tabletta -.

2009. jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen doki és már holnap! Sürgősen! Én is vártam pár napot és sajnos el is veszítettem a babámat. Sosem fogom magamnak megbocsátani, hogy talán hormonprobléma miatt történt és a gyógyszerrel megakadályozhattam volna.

Kérlek menj el orvoshoz! Ha még nem voltál, akkor úgyis érdemes egy uh-ot csináltatni, hogy minden rendben van-e a kismanóval.

2009. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ée megfogadom a tanácsokat
2009. jan. 20. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!