Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lesz abból baj, ha egy...

Nem lesz abból baj, ha egy nap többször is bekeménykedik a hasam?

Figyelt kérdés

Szóltam az orvosomnak, de nem írt fel rá semmit.

19 hetes vagyok és elől van a méhlepényem,azt mondta a keménykedés normális ilyenkor. Pedig azt olvasom,hogy szinte mindenki magne b6-ot szed haskeménykedésre. Feleslegessen nem akarom beszedni,pláne nem az orvosom háta mögött. De nem értem? Szerintetek ez normális? Vagy meghülyült az orvosom? :)


2008. jan. 17. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sem kérdeztem meg a dokimat, de én szedek néha ha érzem, hogy pl. feszül a hasam,és tőle jobb lesz. ÉN azt hiszem nem árthatsz vele, azzal inkább, ha ideges vagy és aggódsz. Gondold el, hogy mennyi nő szedi és nem lesz semmi bajuk. Ne minden nap, de ha érzed, hogy rossz a poci, bevehetsz. Védőnő???Mond az orvosodnak, hogy bevettél, és akkor most is bevehetsz-e néha, jó ötlet.Boldog babavárást!!!!
2008. jan. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2 napja voltan a dokimnál és a haskeményedésre azt mondta, hogy a méh dolgozik. Teljesen normális dolog. Nekem ugyan felírt egy gyógyszert, de csak akkor kell bevenni, ha a keményedés hosszabb idő után sem szűnik meg. Szerintem a magne B6 inkább más izomgörcsök ellen van, mint amilyen a lábadban keletkezik. A méh összehúzódásait úgy sem szünteti meg, sőt nem is kell.

Üdv

2008. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szia! nekem is nagyon keményedett a hasam, napi 3*2 b6 megengedett. de ha érzed, hogy bekeményedtél, feküdj le pihenni. legjobb ha Béres féle b6-ot veszed, mert abba koncentrácioba van a magnézium. de ez kb.22-23. hétre elmúlik.
2008. jan. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!