Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2hónapja megjött a menstruáció...

2hónapja megjött a menstruációm szülés után 13hónapra rá! Amásodik hónapba rendesen megjött de most még nem. Már 5napja késik úgymond? (többi lent)

Figyelt kérdés
de ez lenne a 3alkalom hogy meg kénejönnie a szülés óta!? Ez normális hogy még nem rendeződött a menzeszem? Másnál hogy volt?
2010. dec. 14. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem 8 és fél hónapos volt a fiam,mikor először megjött.utána kimaradt 1 hónap,majd a következő pontosan jött meg.múlt hónapban 1 héttel hamarabb,ebben a hónapban 1 héttel később jött meg.azért tesztet csináltam.
2010. dec. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a szoptatas teljes abbahagyasa utan jott meg eloszor, szules utan a 14. honapban. 3x jott meg utanna, bar nem redes idokozonkent (2 honap alatt 3x). Azt azert hozza teszem, hogy nekem sosem volt rendszeres a menzeszem. A tobbi elmaradt, mivel terhes vagyok. Bar mi terveztuk a babat, igy szamitottunk ra. Keszits a biztonsag kedveert egy tesztet, lehet oka van a kimaradasnak.
2010. dec. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem nagy esély van rá mert védekezünk.és nem is szeretnénk már babát!
2010. dec. 14. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!