Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed Ab. után összevissza...

Missed Ab. után összevissza vérezgetek. Normális ez?

Figyelt kérdés

5 hete volt Missed ab-om. Utánna 12 napig véreztem, elég erőssen, majd a vérzés befejezésétől számítva 10 nap múlva újra. Halványan, inkább nyálkás rózsaszines volt (ne haragudjatok, hogy részletezem)

Ma (egy hét múlva az utolsó vérzéses nap után) újra nyálkás-rózsaszines... :(


Férjemmel a 4. hét után voltunk együtt. Szerintem nem ezzel lehetett a gond.

A dokimat ma nem értem el, holnap újra próbálom, de nagyon félek, hogy valami baj van.

Szerintetek?


2010. dec. 15. 23:03
 1/6 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni, hogy a 2. vérzés 4 napos volt, elvileg lehetett a soron következő menstruáció is. Ha az volt akkor holnap lenne (papíron) peteérésem) Esetleg attól vérezhetek?

A műtét előtt soha nem volt félidős vérzésem :(

(2 szülésen túl vagyok)

2010. dec. 15. 23:06
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy maradt egy kis baktérium vissza, nem árt a dokinak szólni róla. Nekem is volt missed-em, de nem tapasztaltam összevissza vérzést, de a barátnőm pld. igen. (nem találtak okot nála).


4 hét után együtt voltatok? Nekünk szigorú 6 hét szünetet rendelt el az orvos, túl is teljesítettük jóval.

2010. dec. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12 nap erős vérzés mised ab után eleve gyanús, max. 7-10 nap lehet. A 4 hét kicsit korai volt... Kontrollon voltál?? Ilyenkor kötelező, elvileg műtét után 2 héttel. Ha nem mentél vissza, sürgősen tedd meg!
2010. dec. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm, hgy válaszoltatok. Nekem a doki azt mondta, hogy az első meni után szabad az út (ami ugye meg is volt) de csak óvszerrel. Ezt be is tartottuk és a műtét utánni 6. héten kell majd mennem konrollra.

2010. dec. 16. 10:42
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat olvasgattam erről a témáról és aazt látom, hogy sok vélemény létezik az orvosok részéről. Van aki az első mensi után végzi a konrollt, van aki 6 hét után. Olyat is olvastam, hogy 1!!! hét. Az szerintem nagyon -nagyon korai. A vérzésre is több válaszuk van. Van aki pár napot mond, van aki 1, és van aki 2 hetet. nekem 14 nap max. mondott az orvosom.

Szex: volt olyan akinek a doki azt mondta, hogy a műtét után, ha elmúlik a vérzés akkor már lehet :O

Hát nem értem. :(

Én mindenesetre a sajátomban bízom, bár tegnap megijedtem, de azóta sikerült Vele bszélnem és megnyugtatott. A tegnapi pecsételő vérzésem elmúlt szerencsére.


Még egyszer köszönöm a válaszolat!

2010. dec. 16. 10:46
 6/6 anonim válasza:

Nekem 5 napja volt missed ab miatt műtét. Nekem is 6 hetet mondtak a kontroll vizsg.-hoz.

A vérezgetésről nem tudok mit mondani még. Bár nekem a műtét óta szinte semmi nem volt, ennek ellenére ma jócskán vérzek. Viszont az erős hasgörcs talán csökken így.

2010. dec. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!