Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez mi lehet?...

Szerintetek ez mi lehet? Megint ciszta? Vagy terhesség?

Figyelt kérdés

Párommal kiszállásos módszerrel védekezünk..

Rendesen meg is jött,most is 19re várom..

Viszont kb 1,másfél hete hányingerrel kelek,folyamatosan öklendezem.Emésztési problémáim vannak,nő a mellem és fáj is..

Kicsit görcsölök is,de nem olyan mensis görcsök,hanem más..

Gyerekünk nincs még..

Szóval nemtom milyenek lehetnek a tünetei.

Terhességi teszt negatív(tegnap teszteltem)..

2 hónapja volt cisztám,akkor is hányingerem volt minden reggel,de a többi tünet nem volt...(hátrahajló méhem van,igy nem könnyen eshetek elvileg teherbe így nem?)

Szerintetek?


2010. dec. 16. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:

"Párommal kiszállásos módszerrel védekezünk.."


A kiszállásos módszer egyáltalán nem védekezés, így minden esély meg van rá, hogy terhes legyél. Ha nem jön meg a mensi, utána tesztelj (aznap vagy másnap), ha negatív, mindenképp menj orvoshoz!

2010. dec. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha 19-re várod, akkor elvileg lehet baba is, csak még nem mutatja a teszt.

Várj pár napot, aztán tesztelj újra.

Én a helyedben mindenképpen bejelentkeznék dokihoz. Ha baba lesz, akkor azért, ha meg nem, akkor hogy kiderüljön, mi a helyzet...


Legjobbakat!

2010. dec. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálam is dettó ez volt a szitu. Kiszállásos módszer, előtte ciszta, aztán megint cisztára gyanakodtam, csak gyanús lett az iszonyatos mellfájdalom.Pozitív teszt, kb 2 hét nem mensizés után (mikor cisztám volt 7 hónapig nem jött meg), azóta a 26. hétben járó nagyon boldog kismama vagyok :-)
2010. dec. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát gratulálok neked:)

Az én dokim azt mondta,hogy hátrahajló méhnél nehezebb a teherbeesés,igy szerintem ciszta lesz....Vagy nemtom...

2010. dec. 16. 10:54
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,várom a többit is....
2010. dec. 16. 10:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja és úgyszintén hátra hajó a méhem, nekem is azt mondták, hogy nehezen lesz baba és láss csodát... :-)
2010. dec. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az komoly!!!Vannak még csodák:) Tiszta szívből gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Remélem nekem is inkább baba,mint megint ciszta,műtét,stb...

Örülnék neki ha terhes lennék:)

2010. dec. 16. 11:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Szorítok neked és mindenképpen írd meg!!!! utolsó és utolsó előtti voltam :-)
2010. dec. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy jótanács:) Ha most babás vagy, akkor szülés után ne a megszakítást használjátok. Halál komolyan mondom. Barátnőm 18 évesen teherbe esett, megszakítással védekeztek(mint halottnak a csók, annyit ért a szép szó és az intés neki), aztán megszületett a lánya, rá két évre, még mindig csak megszakítással védekeztek és megint terhes lett.


Szóval ezzel csak óvatosan azért!

Amúgy igen, lehetsz terhes; a tüneteidből szerintem sokan erre következtetnének. De ha 19én kellene megjönnie, akkor 20-21én reggel csinálj egy tesztet:)


Én szorítok akkor, pedig az elején azthittem nem akarod:D Ezért ezer bocsánat:))

2010. dec. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...
2010. dec. 17. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!